dio'cuların Kilo Verme Hikayeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   Bundan 4 sene öncesinde 183 boy ve 122 kilo olan ben, beş dakikada aldığım bir karar sonrasında 6 ayda 24 kilo vermiştim. bu bana yeter dedikten sonra 1 ayda verdiğin 24 kilonun 10'unu geri almıştım ve eğer böyle giderse eski halimden daha da kilolu olacağım düşüncesi canımı sıkmaya başlamıştı. İlk olarak kendime 100 kilonun altında kalmayı hedeflemiştim. Bunu başardıktan sonra o motivasyonla sadece diyetle değil de işin içine sporu katarak devam ettim. Şimdi bir sene boyunca 84 kiloyum ve aşırı mutluyum. Buna çabalayan arkadaşlar merak etmesinler. İstediğiniz zaman yapamayacağınız bir şey yok. Ama gerçekten istemek gerekiyor.
    muzlu-pasta
    İlkokul 3 te nerdeyse 50 kilo olucaktım neyseki hepsi geçti şuan üniversitedeyim ve 50 kiloyum
     busrawashere
     7 yıl önce 25 kilo vermiştim,korumaya devam ediyorum, son 5 kilo dediğimi de 2 ay önce verdim. zaman, irade, istek üçünden birisinin ucuna bir şey olursa ipin ucu kaçıyor buraya ne yediğimi, hangi hareketleri yaptığımı yazmayacağım çünkü kendimden biliyorum :)) bu arada karnımda çatlaklar var. Aynısefa kremini sürüyorum piyasadakiler hiçbir işe yaramıyor. Organik olması farz.
      meyvesebze
      Gecenlerde diyet yapayim dedim 2 kilo verdim 5 kilo aldim Meyvesebze isleri bana gore degil
       ladydisko
       kilo alma hikayem var olur mu ? anoreksiya hastasıydım bir aralar 41 kiloya kadar düşmüştüm bir süre hastanede yatmıştım sonra sağlıklı bir zihinininde yardımıyla olması gereken kiloma döndüm
        who_am_i
        Hayatım boyunca hiç kilolu olmadım kendimi bildim bileli fitim hala fitim
         sairsel
         Bir ara 90 kiloyu geçtim, baktım iş kötüye gidiyor önlem olarak mesai sonrası yürüyüşe başladım. Bol bol yürüyünce 3 ayda 10 kilo verdim halen her fırsatta yürüyüş yaparım.
          banyedimbentokum
          45im ve 45tim ve hep 45 olmaya yemin etmişim gbi.🙃
           luciferin_kizkardesi
           ben karantina başında 51 kiloydum ve yemeye devam ediyordum. Sonra baya kilo aldım 55 oldum ve yeni 9. sınıfa geçmiş biri için acayip fazla olduğunu düşündüm. kendime dikkat etmeye ne yiyip yemediğime dikkat ettim 49 kiloyum şuan ilk başlarda gün içinde 1 kilo alıyordum şimdi gün içinde 400 gram😂 Artık gece 2'de bile birşey yesem 100 gram etmiyor. Ama gerekirse ben bu tempoyla devam edersem 45'e bile düşerim. Ama şuan dışarı çıkamıyorum yani 49 kilo bende iyi şuan 😉
            ozymandiase
            Lise yıllarımdayım o zamanlar. Bir tedavi sonucu ilaç kullanmamdan kaynaklı tam 35 kilo almıştım 1 yılda. Nevrim döndü gibi hissetmiştim. Giyinmeyi falan unuttum resmen. Yatarken nefes alamayacak duruma gelmiştim artık. Sonrasında taktım kafaya. Dedim ben bu kiloları veririm. Spora başladım. Kendime uygun bir de diyet listesi hazırladım. Asla taviz vermeden uymaya başladım. 6 ayda tam 22 kilo verdim. Öğle yemeklerini yemeyi bıraktım. Sürekli koştum. Zaten boyum uzun olduğundan vücudumun yerine oturması da kolay oldu. Aşırı zor bir dönemdi usanmadan yaptığım plana uymak am en sonunda başardım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.