Yemek Yapabilen Erkekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tarantor
   Genelde evde yemekleri kadınların yaptığı bir toplum kültüründeyiz. Peki kadınlar yemek yapabilen erkekler hakkında ne düşünüyorlar ciddi merak ediyorum. :) Örneğin görseldeki mantıyı ben yaptım. Pasta börek de yaparım, sarma sararım, kısır da yaparım vs. Basit günlük ev yemeklerini saymıyorum bile.
    fuind
    Erkekler de yapabilir. Yapamayan değil yapmayan erkek vardır.
     velevkiozge
     Tebrik edilesidir. Yapabileceklerini yeni yeni keşfetmeye başlamıştır. Az daha gayret gösterirse düşünmek, nazik olmak, iletişim kurmak gibi yine insana özgü davranışlarını da geliştirebileceğine inancım olan erkektir.
      s2schieniste
      Hatunların dibi düşüyor bu olaya aklımızda bulunsun.
       thetalentedmrripley
       Her türlü ev işini yaparım hatta gündeliğe gitsem boş günüm olmaz öyle titiz yaparım, annesinden daha iyi çocuk bakarım ama yemek yapamıyorum. Tariften yapıyorum olmuyor, video açıp aynen uyguluyorum olmuyor, ablamı arıyorum tane tane anlatıyor olmuyor. Karantina döneminde mutfağı üs yaptım kendime, ziyan olan etin sebzenin haddi hesabı yok, parmağımı kestim kanımı akıttım bu yolda vallahi olmuyor billahi olmuyor. Beni tanısalar sokağa çıkma yasağında paket servisi de serbest bırakırlardı o derece olmuyor. Evlilik zamanları bi yıl dönümünde sürpriz olsun diye yemek yapmayı denedim. Eşim eve gelince sana yemek yaptım dedim yüzü düştü sevinemedi garibim. İlk tadımdan sonra masadaki çiçeğe, muma kaydı gözümüz, bi acaba dedik. Sonra pizza söyledim onu yedik. Ben çocukları almaya gittiğimde anneleri kavanozda çorba, tencerede yemek veriyor sen beceremezsin aç kalmasın yavrularım diye. İnceden bi dokunuyor ama sonra kadın haklı deyip alıyorum. Hasılı iki gözümün çiçeği olmadı mı olmuyor. Kimileri için hazır gıda ve paket servis kaderdir. Ben kaderime boyun eğdim.
        a.l.p.o.l.l.o.n
        Ev işlerini bilmeyen erkek kadına muhtaçtır,hiçbir koşulda kadınına zarar vermemeli verdirmemeli
         nekreyimyaben
         Gün içinde gereksiz insanlarla muhattap olup, sinir kat sayınızı x100000’lemiş bir halde eve girersiniz. Ve o haldeyken ne izlediğiniz diziden, ne de ettiğiniz sohbetten bir şey anlarsınız. En güzeli gidip mutfakta yemek yapmaktır. Ondan da güzeli yemek yapan sevgilinizi izlemektir ^_^
          old-but-ozge
          Yemek yapabilen erkeklerde sorun yok da yemek yapabildiğini gözümüze sokan erkeklere pek iyi bakamıyorum :ddd
           venussss
           Açıkcası yemek yapabilen erkeğe karşı ekstra bir duygu hissetmiyorum. Bu durumun gayet normal olması gerekiyor zaten. Yemek yapabilen kadın ne kadar normal algılanıyorsa erkek de o şekilde algılanmalı. Bu başlık bile kadın zaten yemek yapmalı algısını iliklerimize kadar hissettiriyor. Kısaca hiçbir şey düşünmüyorum.
            buse01
            Yaaa çok güzel olur ben yan gelir yatarım o yemek yapar
             ketcaplisarma
             En en en kaliteli ve medeni erkek tipi. Yemek yapması böyle olduğunu gösterir. Iyi eğitim almış
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.