6
26.8.2020
Spora Başlamak ve Sürdürebilmek İçin Ne Yapmalı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   paarantez
   Şahsen ben sürekli kaslı hatunlara bakıyorum :) Bende olacam böyle diyerek kendimi hırslandırıyorum. Bununla beraber "Kaybettiğin kıza dön bir bak" lafıyla kendimi gazlıyorum.
   0
    benita
    Spor salonuna bir ton para bayıl, mecburen gidersin
     orbitty
     yapılabilir hedefler koymak ve hafif hafif arttırmak diyorum.
      _erenxq
      Azim ve kararlılık.. Ben başladım devam etti ve bitti pek azimli olamadım ama istediğim şeye ulaştım o yetti :)
       me_out_bye
       1 sağlıklı olmak gerekir. Sağlıklı bedeni çalıştırabilirsin diğeri yürümez. 2 Severek yapmalısın zorla değil. İçinden gelerek keyifle. Biraz içsel his motivasyon kafada karar koyma hırs ve bedensel sağlık enerji ile alakalı.
        burakb_
        Ben stres atmak için yapıyorum ve inatçıyımdır. İnsana irade katıyor, biraz da olsa düzen getiriyor spor. Şimdi de artık kendime pek acımayan birisi oldum ve özellikle yoruyorum kendimi biraz. Ve hiç kolay değil yan gelip yatmak varken yüzlü kilolarla saati aşan vakitlerde çalışmak. Hele başlarda her kaldırdığın ağırlık eziyet. Psikolojik olarak daha fazla yük oluyor sana o ağırlık. Sonra deadlift diye bir şey var Allahın belası benim için bu kadar enerjimi sömüren, emen bir şey daha bilmiyorum. Bu hareketi yaptıktan sonra tır çarpmışa dönüyorum ama her seferinde de gidip tekrar yapıyorum. Alıştıktan sonra da gitmeyince rahatsız olmaya başlıyorsun.
         rocknrollbabe
         Önce sağlık sonra dış görünüş için spor yapacaksan iraden varsa istediğin görüntüye daha kolay erişirsin.Her şey irade bence.Çeşitli motivasyon yöntemleri var kendine en yakın olanı seç.Sağlıklı günler :)
          eryil
          3 ay gittim sadece insan istemeden bırakıyor
           cansevim
           Birinin seni herkesin içinde turşu fıçısına benzetmesi yardımcı olabilir
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.