Sivilce Sorunlarıyla Nasıl Başa Çıktığınızı Yazın, Hepimiz Faydalanalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   noway
   çok sivilceniz varsa çözümünüz roaccutane ya da benzeri ilaçlar. bununla birlikte yağsız yemeye dikkat etmeniz gerekiyor. uyku düzeni bile benim sivilcelerimden kurtulmama yardım etti. gece uyumadan önce clindoxyl krem sürmenin de bir sürü yararını gördüm.
    5dilbiliyomben
    arabamı ve ayaklarımı sildiğim havluya yüzümü de siliyorum hiç sivilcem olmadı. Bebek gibi de cildim var.
     lilimili
     Ergenlik sivilcesi falansa başa çıkamazsın. Ben binbir türlü şey denemiştim anca daha kötü olmuştu dkdkd
      bahadirpekcan1
      Hayvansal Ürünler ( Et, Süt, Peynir, Tereyağı ) tüketmek doymuş yağ içermesi nedeniyle vücutta akne yapar ve sivilce oluşumunu tetikler. Beslenmenizi bitkisel ağırlıklı sağlamanız ile birlikte 16-30 gün içinde gözle görülür olumlu değişimler göreceksiniz.
       kania_
       Pudra Sürünce çok çabık kuruyo ve yok oluyo
        keladam
        arkadaşlar yüzyılın yüz yıkama jelini paylaşıyorum erkek kadın farketmez bizim de sivilcemiz vardı sonuçta ama kendimize bakmasını biliiriz.
         _gizem_
         cildiniz yağlıysa şu da işe yarıyor kuru ve hassas ise bunu kullanmayın
          kayzerg
          Spor yapmak,daha detaylı olarak yağ yakmak. Sabahları sert bir kahve ile aç karnına 20 dakikalık 130-135 nabız aralığında kardiyo yapmak. Tabi bu nabız aralığını yaşınıza kilonuza cinsiyetinize göre ayarlayabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı beslenmek. Genetiğiniz berbat bile olsa cilt olarak,90 günde inanılmaz sonuç alabilirsiniz. Ayrıca yağlı cilter için bir ürün var yanlış hatırlamıyorsam ismi "la roche posay" olması lazım. İnanılmaz köpüklü bir yüz sabunu harika hissettiriyor :)
           diocu01
           Sebamedin yüz yıkama sabunları işe yarıyor ancak ilk başta ciltteki yağı kusturuyor yani yüzünüzde sivilcelenme yapıyor sonra kurutuyor
            mevsimlerdensnbahar61
            Tuz taşı diye bir şey var. önce yüzünü yıkayıp sonra cildine uyguluyorsun ve cildini kurutuyor bir haftadır uyguluyorum faydasını gördüm diyebiliriz
             moshivs
             Çenemde çıkıyor sadece ilaçsız çözüm yok mu?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.