Sarhoşken Yaptığınız En Mantıklı Hareket
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yodainwonderland
   Okey hepimiz göt baş dağıtıyoruzdur ancak bu evre bir bilimsel araştırmaya yansısa, bulgular sonucunda mutlaka şuna varılır. LAN ADAM 25 YILLIK HAYATININ EN MANTIKLI HAREKETİNİ SARHOŞKEN YAPIYOR. bi geriye dönüp baksak hepimiz ''anaaaaaaaaaaaaağ'' diyebiliriz. Kimimiz çekingen, alkol kana karışınca casanovaya dönüşür, kimimiz aslan, alkol koklatsan kediye dönüşür. Kimimiz beyinsiz, alkolle buluşunca beyni filizlenir adeta. Başlayayım ben uzatmadan: telefonu efendi gibi kapatıp usulca kenara koymak. eve dönerken karşı kaldırımdan biri(özellikle kadın) geliyorsa ayık taklidi yaparak yanından geçip gitmek (korkmasınlar diye) eve girildiğinde velev ki anneli babalı yaşanıyorsa sokakta başlanan ayık taklidini sürdürerek mutfağa değil tuvalete işeyebilmek. yatağa girerken ayakkabı çıkarmak. ki bunlar bir sarhoşun zulmüdür..
    sezgy
    Sarhoş olacak kadar düşmedik daha :))
     muneccimbiri
     ileride çevirme olduğu görüldüğünde bir yandan yavaşlarken arabanın iç lambasını yakıp pencereyi açmak ve böylece arabanın içini net görebilen polise 'bak, senden kaçmıyorum' mesajı vermek ve itimat telkin etmek. sonrasında kontrol faslını polisin üzerine kusmadan atlatırsanız işe yarıyor.
      kania_
      Galiba yok şuan
       pinkypie
       hesabı istemeden önce cepte ki parayı saymak. yetmediği taktirde arkadaşı bankomatike yollamak. gelecek para miktarı ve mekanın kapanma saatini o kafayla hesaplamak. nasıl olsa para geliyor, daha içelim diyip, gelen paranın üstünde içki ısmarlamak. gelen arkadaşa sakince olan biteni anlatmak ve anlayış beklemek.
        plastickardashian
        hala ayakta durabiliyorken, cepteki son parayı harcamamışken ve kendine duyduğun saygını yitirmemişken eve gitmek. ötesi rezillik...
         benita
         Erkek arkadaşımın üzerine kusmak. O an utanmıştım ama şimdi düşününce az bile yapmışım diyorum
          baldbritney
          kenarına sakız yapışan ayakkabıyı sıcak havada sakızın kazınamayacağını hesaplayıp, naylon poşete güzelce sararak buzdolabına kaldırmak. kafanın güzel olmasından dolayı o hareketi yaptığını unutmak. haftalarca tek kalan diğer ayakkabıyla kafayı yemek "ayakkabının teki nereye gider?" sorunsalları içinde arkadaşlar, kuzenler, spor salonu herkesi ifrit etmek. tek kalan ayakkabının atılacağı gün moral bozukluğuyla buzdolabında içecek ararken ele naylon poşet gelmesi.. şöyle bir yoklamak.. falan filan..
           deniz006
           Bir taksi çağırırıp eve dönmek. Yoksa gecenin ilerleyen saatlerinde olacaklardan pişmanlık duyabilirdim..
            littlejohn
            Diger sarhos arkadisimi kucagima alip yuzlerce metre tasimam
             karolunita
             Çok saçma sapan şey yaptım ama hiç mantıklı olmadı fndhsixufhdhvjf
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.