Psikolojik Rahatsızlık Geçirdin Mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   impluto
   Hayır. Siz geçirdiniz mi?
    busrawashere
    tükenmişlik sendromu. tükendiğim için sorun da bitti
     asit
     haberim olmadan geçirmiş ya da geçiriyor olabilirim
      who_am_i
      Bi çok kez psikoloğa gitmem önerildi ama gitmedim
       irmak676
       2 yıl önce psikolojik tedavi gördüm
        tsukyomi
        Majör depresif bozukluk-Borderline tanısı konmuştu 3 yıl önce. Şok tedavisinin kapısından döndüm. Hadi depresyon eyvallah da borderline kişilik bozukluğu nedir aw. Direkt kanı bozuk deseydiniz ya.
         me_out_bye
         Depresyon, tükenmişlik şeysi. Sürekli üzgün hali kimseyle konuşmama. Tedavi medavi olmadım. 1 kere gittim annem ile. Antideprasan yazdı kolok. 1 2 kere içmişimdir o da istemeye istemeye denedim ne şeyim şeymiş bu ? Faydası olacak mı diye. Bir bka yaramadığını daha beter biraz böyle uyuşukluk hali verdiğini. Üzgünlükten çıkma değilde. Umursamaz mal olduğunu farkettim bir daha ağızıma koymadım. İçen bazı kişilerin hali hoşuma gitmiyordu zaten oradanda bir önyargım vardı. Bunlar zararlı diye. Kolok molokada gitmedim aynı adama. Baska adamada gitmedim. Evde kaldım biraz öyle. Sonra başıma çok daha kötü bişeler geldi detaya gerek yok. Üzgün haldeyken. Negatif negatifliği çekiyor evet. Ne olursa olsun moduna sakın girmeyin. Ona girdin mi.. Öyle dersin ama çok daha beteri olur. Öyle meydan okudugun için. 😱🙅🏻‍♂️. Kendi kendimi güldüre eglendirerek kapımı kitleyip. Oyunlardır filmdir falan sonra bir süre sonra toparlandım. Bir dönemim öyle geçti genç yaşta. Birde öyle yaşamanın anlamının olmadığını sonunun olmadığı devamında böyle olamayacağını farkettiğimden. Vakit geçiyor. İster dışarda hergün bir ekşın yaşar kahkahalar atarsın extreme sporlar yaparsın. İster odanda durursun. Zaman acımaz. Tek kaybettiğin güzel günler olur. Ve yetişkinliğe yani yetiskin hayatına gecmen lazim. Sonra dikeldim. Yavaş yavas tekrar girmeye başladım bir yerden hayata. Ben baya kendi başıma neler yaşadım öğrendim baya baya iyi yani. Aile biraz dandik. Yarardan çok zararları var. Ondanda kaynaklı biraz. Yardımcı olan olsa bu kdr düşmeye bilirdi çoçuk. -- Daha bir daha işim olmaz depresyonla monla. Yaşarım. Vakit geçiyor. Günler bitiyor yaş ilerliyor. 🤨🙅🏻‍♂️ Bağışıklık kazandım. Ama zaman zaman üzülürüm gene. Ama sakinleşirim sonra en fazla 1 gün sürer. Bir daha burhanlara girmem. Bir hamle yaparım devam ederim. Sorundan uzaklaşırım. Misal yürüyüş.
          kanadadabiryusuf0
          bugün biraz mutluluk var olması iyi bir şey
           tivayci
           Depresyon, dikkat bozukluğu, kaygı bozukluğu nüksediyor ara ara ama kendim düzeltiyorum.
            dr.rock
            Psikolojye inanmıyorum
             ladydisko
             tramva sonrası stres bozukluğu, depresyon, madde bağımlılığı gibi hastalıklar geçirdim bunun getirdiği aşırı kilo kaybı uyku düzenin bozulması halsizlik gibi şeylerde arkasından geldi tedavi oldum uzun süre
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.