Kıskançlıktan Yaptığınız veya Başkasının Yaptığı En Saçma Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Ben kuzenimi ısırmıştım ya baya baya kolundan ısırmıştım aslda
    kania_
    Abimi kıskandığım için yanından güzel kız geçtimi aşkım,sevgilim filan diyorum abime djjfjgnjgh
     _gizem_
     Normalde asla trip atan bir insan değilim... trip atmıştım. Ben ?
      monaiman
      Sevgili değildik but öyle gibiydi de, her neyse adı konmamıştı. İşte beraber yürüyen merdivenlerde duruyorduk and o bir adım öndeydi. Because yürüyen merdivenlerde duruyorsak sağ tarafta sıralanmalıydık. Neyse biz yukarı çıkarken two bitchs aşağı doğru yürüyordu. Benim boy firend'ime bakıyorlardı but öyle böyle değil yani boyunları kopacak gibiydi. Tabii me nefret mod on yani. Ayağımı sertçe basamağa vurdum and lanet head'ları bir anda bana döndü. "Siz kimin boy firend'ine bakıyorsunuz hayırdır?" bakışı attım fakir bitchslara. Sonra defolup gittiler. Neyse ben de boy firendim ile gezmelere devam ettim aynı bakışlar eşliğinde... Not: Saçma değil.
       lovewkoko
       ev arkadaşımın kız arkadaşı taa antalya'dan izmir'e gelmişti. tartışmışlar. gece 2 gibi ev arkadaşım panikle ben otogara gidiyorum benim kız gelmiş dedi. aaa ne güzel ben de sevindim eve kız eli değecek diye. rezillik içinde yaşıyoruz mutfakta bir haftalık bulaşıklar duruyor:( neyse bunlar geldiler ama eve değil apartmandan içeri girdiler. biz 5. katta oturuyoruz seslerini duyuyorum. öyle sesleri yüksek. asansöre bindiler uğultu olarak tartışma sesi geliyor aha dedim boku yedik. içeri girdiler hoş geldin dedim kız cevap bile vermedi. bağırış çağırış o zaman facebook aktif. orada ev arkadaşımın yazışıztığı başka bir kız, bizim kıza mesajlaşmaların ekran görüntüsünü atmış. o akşam geldi bizim aslan parçası hesap sormaya. ben salonda uslu uslu oturuyorum pat küt sesler geliyor. dedim ev arkadaşım nakavt olmuştur artık gideyim ayırayım şunları. içeri bir girdim cam inmiş. duvarlarda atılan eşyaların izleri var duvar delinmiş amk. zaten kırılacak tüm eşyalar kırılmış. ev arkadaşım altına sıçmış artık vazgeçmiş kız evin ırzına geçiyor. yapma etme falan sakinleşmedi de. en sonunda mutfağa girdi bardak çanak ne varsa kırdı. o sahneden sonra ben pijamalarımla arkadaşlarımın evine gittim. beni aşar bu dedim ya. kız eve geldi her şeyi kırdı sabahına da gitti. camlar tabak çanak biblo 37 ekran tv ne varsa kırıp gitti kız. 1 ay boyunca paramız yok diye sunta kestirdik cam yerine pencerede sunta vardı amk. allah kıskanç kızlardan hepimizi korusun.
        kshmr
        Spor salonuna göndermemek, evet bildiğin gitmemem için baskı yapmıştı.
         sedefartuny
         Babamı yeğenlerinden kıskanır ve günlerce hasta taklidi yapardım. Kendime zehir ederdim toplu organizasyonları. Bir taraflarım falan kırılsın diye dua ederdim o derece.
          fairytale-
          Tam bana göre bir başlık hchdh sırf başka kızdan sipariş aldı diye cama kıskançlıktan vurup tuzla buz etmiştim jgjgj yanlışlıkla olduğunu söyledim
           eefenizz_
           Annem erkek kardeşime hamileyken erkek kardeşim daha doğmadan tüm ailenin dikkatini çektiği için bi gün dayanamadım annemin karnını bi yumrukladım kadın ağladı ağrıdan babam beni bi dövdü anskm... Hiç unutmam yediğim dayağı
            badideasensei2
            Kardeşimi kuzenimden kıskandığım için kucağına almasına izin vermedim. Sonra o da gidip kendi yüzünü çizdi ve halamla babanneme ben yapmışım gibi şikayet etti. Babam da görmüş kuzenimin çizdiğini yoksa ilk başta o kızardı bana ve ne söylesem inanmazdı.
             nazminaz
             bir kere uyuyakaldığım için telefonu açamamıştım , bana sinirlenip uyurken nasıl telefonumu açmazsın demişti
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.