Herkesten Sakladığınız Bir Sırrınız Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   o.an
   Pandemiden dolayı kimseye anlatamadığım bir sırrım var. Virüslerin(covid) yarasalardan geldiği haberlerini çok duyduk ve tamda bundan dolayı sır kalmalıydı diye düşündüm. Şimdi sizi yarasam (bats) ile tanıştırmak istiyorum. Bahçeden çok acayip bir ses geliyordu, sese gittiğimde yerde bağıran bir yarasa ile karşılaştım. O'an da tam anlayamadım ne dediğini ama sanki "bu yarasa haberleri yalan, bu virüsler bizim değil, bu virüsler bu insanların eserleri" demişti :D Bats uçup uçup yanıma geliyor, çok iyi bir arkadaş olduk. Bats'i ilk bulduğumda ki fotoğrafını ve şuanki videosunu buraya bırakıyorum.
   https://youtube.com/shorts/HK0lWT39Eo0?feature=share
   bats
    fairytale-
    Kendime bile açıklamaya çekindiğim sırlarım var.
     sdantart
     ne beklıyon herkesten saklıdıgı sırrını buraya mı yazsınlar mk .d.d
      samyeli90
      Var herkes den sakladığım için buraya yazmıyorum
       kalpci
       Bu çok hazin ve beni derinden etkileyen, travmalarını halen ruhumda taşıdığım bir sır hikayesi, bu sırrımı sadece siz dio cu kankilerimle paylaşabileceğimi düşünüyorum. 18 yaşındaydım, iki tane futbol toplum vardı, o yüzden arkadaşlar hep beni çağırırdı maça, o gün yine mahalle maçı yapıyorduk, ayı Sabri (sonradan GS ın sağ bekinde oynadı) bi şut vurdu, top uçtu ve toprak sahanın arkasındaki hizbe inşaata kaçtı, “Sabri hay senin ayağının ayarına emi” diyince kızdı ve diğer topumada vurup aynı yere yolladı. Bende söylene söylene almaya gittim. İnşaatın etrafı tellerle kuşatılmıştı, bir bölümde teller bozulmuş, arasından geçtim, koca bir kum yığınını aştım, harç karma makinasının demirlerinin üzerinden atlayıp içeriye girdim, kum, kir, pas topumu aramaya başladım. Üçüncü kata çıktım, Mahallemizin evde kalmış güzel kızı Müjgan ablayla karşılaştım, onunda rüzgardan sütyeni inşaata uçmuş, onu aramaya gelmiş. Naber? Dedi, iyiyim topumu arıyorum dedim. Bende sütyenimi dedi, neyse birlikte aramaya başladık, sora çok aradık ya ne hikmetse bir süre sora hiç anlaşılmaz bir şey oldu ve o benim toplarımı bende onun sütyenini bulduk, sora Müjgan abla “canım çok sıkıldı senin toplarınla oynayabilir miyim ?” dedi. Oynayabilirsin dedim… O gün bu gündür…. Neyse… Bi seferinde de bi abla “baban seni çağırıyor” diye beni evine çağırmıştı… O sırrımıda sora anlatırım
        gossipdio
        var ama bunu burada söyleyecek değiliz :Dd
         who-am-i
         Bütün sırlarımı bilen yer yüzünde kimse yok
          leb
          var tabi
           zerdustttt
           Yakında istifa edeceğim, ailem malulen emekli olacağım diye biliyor…
            solenya
            bugün duruşmam vardı. 3 ay hapis cezası ertelendi. 5 yıl kımseye bişey yapmicimm. herhangi bir suçta vs mokoko. kimse bilmiyor.
             batu58
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.