Gerçekleşmemiş Şeyleri Kafada Kurup Panik Atak Geçirmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Hoşlandığım çocukla randevum var. Günler öncesinden belli bir şey ve ben belli olur olmaz kafamda kurmaya başlıyorum. Deli gibi o randevunun her saniyesini sanki kafamda kurduğum gibi gerçekleşecekmiş gibi planlıyorum. Tabi herşey çok güzel olacak kafamdakine göre yakınlaşacağız falan. Bunları böyle hayal ediyorum ve panik atak geçiriyorum kendi kendime. Yok illa kafamda kurucam ve o panik atağı kendime yaşatacağım. Eminim aramızda başka deliler de vardır benim gibi.
    gregory_
    Burnunu yaptırmışsın işte, gerek yok panik atağa.
     azginteke
     Bir de bunun en kötüsü gerçekleşmemiş ama kesin gerçekleşecek olayı kurarak panik atak geçirmek. Sıçmışsındır da daha meydana çıkmamıştır ve sen de düşündükçe panik atak geçirir durursun. Bir de gece yatmadan önce düşündüysen geçmiş olsun uyuyamazsın artık sabah kadar haram zıkkım olur o gece.
      buneyaa
      Bakınız: Arabayı yeni öğrenirken ben... Geceleri arabayı sürekli geri kaydırıyordum ve panikten ölüyorduuuum :D
       sozdedegilgozde
       Bir zamanlar deprem olacağına ve o depremde öleceğime dair bir kurguya kapılmıştım ve bunu her düşündüğümde panik atak geçiriyordum. Yurtta ranzanın altında uyurdum ve arkadaşımın her dönüşünde ranzanın sallanışını deprem diye algılar ve panik atak geçirirdim. Bu çok uzun sürdü. Sonrasında kapı kapı doktor gezip panik atak için çözüm aradım. Zor oldu ama zamanla ve sanırım kullandığım ilaçlarında etkisiyle geçti. Tabii okuduğum kitaplarında etkisi oldu. Psikolojik kitaplardan da çok faydalandım bu süreçlerde. Bana çok fazla yol gösterdi. Ama yine de öncesinde tedavi görmek önemli.
        eski_bi_tanidik
        Kendimi böyle olumsuz şeylere vermemeye çalışıyorum. Ama kafamda kurduğuna ister istemez inanmak diye bişey var 😬
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.