Depresyon Modunu Kapatmak İçin Önerileriniz Neler?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   amakafamiznasiguzel1
   depresyon hırkanı, batyaniyeni kaldırıyosun önce :) sonra depresyona girmene neden olan, o ruh halini hatırlatan şeyleri de tek tek hayatından çıkarıyorsun. derdin neyse üstüne gitmelisin. sen içine attıkça birikir, birikir sonuçları hoş olmaz. korkma, savaş yani. görmezden gelme. yavaş yavaş alışacaksın. tecrübe konuşuyor ;)
    redblack
    Öncelikle, hüzün veren seylerden uzak dur. Enerjini yukseltecek muzik dinle, depresyona sebep olan olay/kişi ile yüzleş yoksa ileride paranoyaya sokar. 5 saatten az, 7 saatten fazla uyuma, güne erken başla. Kahvaltini geçistirme sağlam, guzel bir kahvaltı yap. Bunlarin tamamı mutluluk hormonu salgısını arttıran şeyler. İmkanin varsa kısa bir seyahate çık, ortam değisikligi de genelde iyi gelir. Sağlığına dikkat et, sağlıkla, mutlu kal. İyi geceler.🙋🏻‍♂️
     noway
     günlük üzülme rutinleri yerine gerçekten neyin mutlu ettiğini hatırlamak gerekiyor öncelikle. mesela beni yürüyüş yaparken arkadaşımla telefonda dedikodu yapmak aşırı mutlu eder. depresyondayken yapabiliyor muyum no!!! bunu fark ettiğim zaten depresyonda olduğumu fark ediyorum. kendimi zorluyorum çünkü depresya deliğini çok iyi bildiğim için kaçıyorum. konfor alanından çıkmak lazım. yürümek lazım. tek başına kalmayıp daha çok iletişim kurmak lazım. konuşurken mutsuzluk üzerine konuşmamak lazım.
      eefenizz_
      Öneri yok bende öneri almaya geldim maalesef
       luciferin_kizkardesi2
       Me_out_bye: O zaman dans 💃 Depresyondaki kişi: hangi şarkı olsun bea Me: Aç bi harmanım baba nerde çarşafım dinle azıcık kekolaş sonra aç bi drake one dance. O bitince Bruno Mars Count on me aç ve bitir dansını. Sonra git bi elini yüzünü yıka, kıyafet değiştir, duş al. Sonra tekrar bu üç şarkıyı dinle geçer.( This is the reçete) Eczacı: Buyrun Reçeteniz.
        me_out_bye
        Kafanı boşaltmak. Eğlenmek. Hareket etmek yürüyüş.
         yamuk-prenses
         Hayatta senden ve sağlığından önemli hiç bir şey olmadığını sürekli kendine hatırlatman..
          gregory_
          Dene bi, yasin tutuyor mu??
           absurdizm
           Uyuyamayacak kadar depresyonda değilsen hemen uyu. Bol oksijenli yerlere git. Ağaçları seyret. Yeşile bak (yeşil rengi içini ve gözünü ferahlatir). Aynaya bakıp yalandanda olsa kahkaha at bu bir müddet sonra komik gelmeye başlayacak. Ve en önemlisi bu günlerinde geçeceğini unutma.
            talihsizinteki
            dışarı çık kendini evden atmak gerçekten çok işe yarıyo
             dindandon
             Kendini bul...kendini bil...kendini onemse...faydalı ol
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.