Bu Yazı Her Şeyi Kafaya Takanlara
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   essrayii
   Acaba onu kırdım mı ? Benimle ilgili ne düşünüyor ? Keşke şu cümleyi söylemeseydim... gibi düşünceler çoğu kişinin iç sesinde dönüp duruyor. Peki bu konuyu hiç düşündünüz mü ? Anksiyete diye tabir ettiğimiz şey belki de geçmişte yaşadığımız küçük olayların zamanla beynimizde birikmesi ile oluşan bir eylemdir… Siz bu kriz anlarında ne yapıyorsunuz ? Küçük bir not: bu anlarda kafeini azaltın , bitki çayı için ve sizi iyi hissettirecek etkinlikler yapın. Kendi kendinize şu cümle söyleyin: Şu an kafamı kurcalayan bu düşünce beni mutsuz edemez durduk yere kimseyi kırmış olamam insanlar benimle ilgili düşüncelerinde özgür istediklerini düşünebilirler gibii… Ay aman bu demek değil ki gamsız olun 😊 Sizin de benzer anılarınız varsa anlatınn…
    silivri
    Bana değil yani.
     catherine-earnshaw
     Baş etmeyi bıraktım, olduğu gibi kabullendim, bir şeyi veya birilerini kafaya takmaya başlıyorsam hobilerle vs. meşgul oluyorum, unutuyorum meseleyi. Hayat nispeten daha çekilir hale geliyor ama hala tertemiz bir deliyim o ayrı. Sorun şu ki geçmiş kaynaklı anksiyete şimdiyi de mahvetme potansiyeli taşıyor. Özellikle ilişkilerimi. Cehennem buz tuttu ve aşkımdan ölüp geberdim diyelim, bu durumda bile karşı cinsi her an cinayet işleyebilecek bir seri katil gibi görüyorum; zarar görme ihtimalimin olduğunu, hiçbir şey olmasa bile tehdit altında ve ikinci plana atıldığımı hissettiğim anlarda çirkefleşiyorum ve o an ne yaptığımı, ne söylediğimi bilmiyorum. "Senden hoşlanıyorum" ya da "sana hayranım" lafının söylenmesinden ödüm kopuyor çünkü bunu diyen biri psikolojimin içine öyle bir sıçıp gitti ki geçmiş toksik ilişkilerim bile bunun yanında pek bir masum kaldı. Aşamıyorum. Üzerine düşünmeyi reddetsem de, şimdiye odaklansam da, kafa dağıtmak için şehir değiştirsem de hala aşamıyorum. Umarım öfkeme hakim olurum da bana değer veren insanların kalbini kırmam.
      detokssuyu
      Bana yani. Ama inanın elimde değil ya farkında olmadan bir bakıyorum ki her şey kafamda kendine bir yer bulmuş ve deli gibi düşürken buluyorum kendimi.
       semaakonurr
       Bana yani . İstemsizce herşeyi kafama takıyorum . Haa kafama taktığım şeylerin üstesinden gelebiliyorum . Ama kafaya takmaktan bazen sabahlıyorum .
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.