Bu Başlıkta Kendine Acımasız Davran!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   hellö guys. ne kadar mükemmel olduğumu bilmeyeniniz yoktur diye umuyorum ama bugün bu saatte şuna karar verdim. eleştiri olmazsa gelişim olmaz. o yüzden biraz kendi hakkımda sevmediğim, yeterince mükemmel olmayan özelliklerimle dalga geçicem. hatta kendimin ağzına sıçıcam başarabilirsem. karşılaşmanın başlama vuruşu çaldı, hakem cüneyt çakır topikli saçlarıyla oyunu başlattı... not: aşağıdaki foto ben değilim, taşak geçmek için koydum. 1' arada insanların hevesini kırıyorum. adeta bok gibi hissettiriyorum. bok olan benim. hayat enerjim düşünce bataklıktan daha beter oluyorum. eğer benim gibi bir arkadaşım olsaydı hiçbir açıklama yapmadan uzaklaşırdım kendimden. 16' zevk aldığım şeylerin çoğunu gece yaşıyorum. gündüzleri yarasa gibi saklanmak geçiyor içimden. toplumun bir parçası gibi hissetmiyorum. garip şeylere hevesleniyorum. heveslendiğim şeylerden dolayı bazen utanmıyor değilim. utandığım için de kendime kızıyorum. henüz kendi hakkımda doğru bilgilere sahip olmadığımı düşünüyorum. bomboş adamım. 43' kadınlara karşı olan hevesim çok kısa süreli oluyor. istikrarlı değilim. asla bir ilişkiye bağlı kalamıyorum. eğer birisi bana küfür ediyorsa %85 haklıdır, %15 çok haklıdır. 54' güzel zevklerim yok. alkol, futbol, kadın üçgeninde sıkışmış ve hiçbir şey vadetmeyen biriyim. içten içe entelektüel olduğumu düşünüyorum ama afedersiniz yarrağımı entelektüelim. 73' hiç tanımadığım insanlarla vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. yıllardır yeni arkadaşım yok. herkesi kolayca hayatıma sokup hayatımdan çıkarabiliyorum. bazen öyle ki kendi kırmızı çizgilerimi aşacak kadar taviz verebiliyorum. prensip sahibi olamayan bir zavallıyım. 90' mutsuz olduğum zaman duş almaya bile üşeniyorum. mutsuzken sadece mutsuz olabiliyorum. mutsuzken hiçbir şey yapamıyorum. yemek yiyemiyorum. 32 yaşında kocaman bir ergenim. kendime faydam yok. dokunanı da dibe çekiyorum. 90+4' BAŞARAMADIM dövmesi yaptırma fikri aklımdan çıkmıyor. motivasyonum yokken tam bir looserım. başaramadım dövmesi yaptırmayı düşünecek kadar...
    sairsel
    Çok üşengecim, bu başlığa yazarken bile iki saat düşündüm. Sırf sevdiklerim üzülmesin diye kendime yaptığım haksızlıklar, saygısızlıklar ve gurursuz davranışlarım yüzünden bazı insanların gözünde değerim çok düştü. Sinirlendiğim zaman içimde biriktiriyor ve en olmadık yerde patlıyorum sonra haklı iken haksız oluyorum. Sevdiğim insanların üzerine çok düşüyorum ve bunaltıyorum sonra benden kaçıyorlar yine kendi kendimi yiyorum. Yeter mi? Lanet olsun ben niye yaşıyorum ya?
     fairytale-
     Eşimle birlikte olduğunu anlatan bir kızla (17) yan yana geldim ve dinlemek zorundaydım . Benim kendime gram saygım yok .
      imailahorsilahh
      Her gün, her dakika, her an ağzıma sıçıyorum zaten. Burda her şeyimi açmadım, açmak istemem de. Birkaç dost var hepsi bu, geri kalanlar bilmese de olur.
       catherine-earnshaw
       İçimde o kadar bastırılmış, zararlı bir öfke var ki istemeden de olsa karşımdakini yakabilirim. İnsanların kötü olduğu düşüncesini içselleştirmekten doğan zehirli bir yalnızlık ve dışlanmışlık hissinin oluşturduğu bir öfke. İlişkilerimde üzülen olmamak için üzmek zorundayım, vazgeçilen olmamak için vazgeçmek, terk etmek zorundayım. Doğama ters şeyler ama iyi niyetimi ve sadakatimi suistimal ettiklerinde sadece kavga çıkarıp bas bas bağırmak acizlik olur, canlarını yakmak gerekir değil mi? Yaşattığını yaşamayanlara yapmam gereken budur.
        asit
        Özeleştirinin üzerine gelen mesaj :')
         asit
         Az önce o kadar götlük yazdım geri sildim. Bu da kendi kendime yaptığım götlüklerden. İç sesimle acayip bir çatışma halindeyim. Peşimi bırakmıyor bazen şizofren misin diye kızıyorum kendime. Genel olarak pozitifimdir ama negatif yönüm de bok gibidir kim var kim yok moralini bozarım etrafımda. Yürüyen bir boka dönüşüyorum o anlarda. İlişkilerimde samimiyetini hissetmediğim insanlardan kaçıyorum. Uzun süren ilişkilerim olsa bile aniden buz gibi olup kesip atabiliyorum. Kolay ilişki kurarım insanlarla sıcakkanlıyım ama bir o kadar çabuk keserim ilişkileri. Karşımdakini kolay kolay ciddiye alıp dinlemiyorum. İlgisizim. Karşımdakinde herhangi bir yanlış sezdiğimde sürekli bir sidik yarıştırıp laf sokup ezmek istiyorum. Bunun tatmini aşırı keyif veriyor ama bu bildiğin başka bir götlük. Bazen öyle soyutlanıyorum ki kendi kendime, istemeyince istemezsin ya hani ne olursa olsun ilgimi çekmiyor. Pis boğazın tekiyim. Gözüm doymuyor. Gereksiz şeylere çok para harcıyorum. Birikim yapamıyorum. Yarın parasız kalacağımı bile bile bugün paramı bitiriyorum. Çoğu zaman keyfi sorumsuzluklarım oluyor. Mantıklı hareket edemiyorum içimden geldiği gibi yaşıyorum.
          tsukyomi
          https://dio.onedio.com/dio/1759853?t=dio
          https://dio.onedio.com/dio/1759853?t=dio
          Şurada da sıraladım az önce. Bunun dışında insanlara acımam yok, geçmişimin leşhaneliği yüzünden minnetim de, sabrım da yok. Slav askerleri hariç. Onlara gösterdiğim anaçlığı başka bir şeye göstermiyorum, böyle de ayrımcıyım. Onları da neyle düşürdüğümü bilmiyorum, tipim yok. Vücut desen kısa, yuvarlaklar haricinde bir nanesi yok. Bir deri bir kemik. Güzellik ve ben ters şeyleriz. Muhabbetim desen hiç çekilmez. Metafor kullanma hali, kolay anlaşılmayacak espriler vs, sıradan insan muhabbeti edememe. Belki de bu yüzden kaybettim bu ülkede. Hak etmişimdir de. Ne işe yarıyorum ki zaten. S.keyim böyle insanı görmesin sabahı. Uzun oldu, özür.
           ali-efe-giriz
           1- Neden hala rap Dinliyorum. 2-Futbol sadece 22 kişinin topun peşinden koşturması.
            mrsnl33
            Özgüvenim yok. Başarmak istediğim şeyler var ama, kendime güvenemiyorum, hep bi aksilik olacakmış gibi geliyor. Ani ruh değişiklikleri yasayan, manyağın tekiyim. Çok sevinçliyken, biraz sonra çok sacma bi şeye üzülebilirim. Insanlara çok çabuk inanan, safın, salağın tekiyim....
             bubblyrem
             kendime saygım yok sürekli kendi kendimi eziyor aşağılıyorum en ufak bi hatamda bile kendimi çok zor affediyorum başkalarına ise tam tersiyim bazen inanılmaz tembel oluyorum ama yavaş yavaş değişiyorum o da bişey
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.