Birine 'Her Şeyim' Demenin Anlamsızlığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Oldum olası bu kalıptan hiç hoşlanmam ve çok anlamsız bulurum. Birine 'her şeyim' demek çok anlamsız bir şey bence. Yalan olduğu daha ağızdan çıkmadan belli. Kimsenin kimsenin her şeyi olmadığına inanıyorum ben. Her şeyimizin bir insan olduğu bir Dünya pek mümkün değil bence.
    gfb_efe621
    Bencede çünkü herşeyin olması için senin iraden altında olması lazım en basitinden. O yüzden hiç sevmem bu kelimeyi hatta sevgilime bile demem.
     who_am_i
     Hiç kullanmadım bencede çok mantıksız
      libidio
      bence de anlamsız niye her şeyim olsun ki 😂
       monaiman
       Yok öyle bir dünya
        eski_bi_tanidik
        Bugün herşey olur yarın hiçbişey
         thetalentedmrripley
         Yazarım bi şeyler de neyse beyefendi duruşumu bozmayayım ben yine.
          mevsimlerdensnbahar61
          Bilmem bazen o kadar düşünmemek gerek öyle hisset ve söyle ama gerçekten hissettiğinde her şeyim derken olaya aidiyetle baksak sevgi bütünleyicisi olarak vs
           _umut_
           Ben derdim. Birçok kez de dedim. *Tanışmamızın üstünden belli bir zaman geçtikten sonra aşık oldum. Yavaş yavaş düşüncelerimde ve hislerimde aşık olmuştum. *Hayatımın geri kalanını onun istediği gibi bir evde yaşamaya, o evin içini onun istediği gibi doldurmaya ve bunlardan mutlu olup sadece gülümsemesine adamıştım. *Ben bıksam da onun sevdiği yemekleri gerekirse her gün ona yapma kararı almıştım. Kendi ihtiyaçlarımdan önce onunkilere öncelik veriyordum. *Ömrümüzün geri kalanında dünyada onun istediği yerleri gezip görme planları yapmıştım. Kendim bir yeri görmek istesem de öncelik onunkilerdi ve benim için sakıncası yoktu. *Hayatım boyunca ailem de dahil olmak üzere kimseyi görmeden sadece onunla herşeyden uzak bir evde ömrümün her saniyesini onunla geçirerek yaşayıp ölmeye razıydım ve hiç şikayetim olmazdı. *Bu dünyada beni en mutlu eden şey ne para, ne kariyer, ne arkadaş, ne aile... bir tek onun mutlu olduğu anda bana gülümsemesi ve gözlerinin içinin gülmesi idi. *Aldığım her nefes onun yanında olsun istiyordum ve ölüp gittiğimde bile öbür dünyada onunla birlikte sonsuza kadar yaşamak için içten içe her gün dua ediyordum. Ben bunları düşünerek, yaparak ve hissederek " her şeyim " dedim. Şöyle dönüp bir baktığımda da bana o kelime hiç anlamsız gelmemekle birlikte bence tamamen gerçekti. Detaylar böyle." Her şeyim " olup olmadığı hakkındaki yorum sizindir.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.