Bir Öğrenci Travması: Hoşlanın Çocuğun/Kızın Okula Gelmediği Gün
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Benim ilkokulda hoşlandığım çocuk karate yapıyordu. Tam olarak hatırlamıyorum ama profesyoneldi galiba. Antrenörü babasıydı ve çocuk okula çok az geliyordu. Müsabakaları falan oluyordu. Öğretmenimiz ve okul da imtiyaz gösteriyorlar çocuğa tabii. Yaşayanlar bilir o hüznü o toksik durumu. Pazar banyosunu yap, temiz temiz önlüğünü giy, saçını bir gece önceden ör, mutlu mutlu okula git ve görmek istediğin tek insanı görme. Genelde o gün de grup çalışmaları falan olur. Sıralar U şeklinde düzene sokulur. Öğrenciler birbirleri ile daha çok iletişim kurarlar, daha çok eğlenirler. Boş geçen dersler olur. Okulda konser falan bile olabilir. Duygu durumlarından duygu durumlarına sürüklendiğim bir gün olurdu genelde benim için bu okul günleri.
    mrsnl33
    Ben,okul mudurunun kizina asiktim.O daha büyük bir travmaydi
     nobodyy1
     Bütün okul bi anda boş olur. Hocalar, kankalar, ders mers hiç bir şeyi görmez gözün. Günü, "umarım yarın da kalmaz evde" düşüncesiyle geçirirsin.
      kaaninteyzesi
      Nöbetçi olduğum gün derse girmezdi. Bize göre büyük aşktı bu
       sedefartuny
       Çok doğru. Yaşamayan yoktur herhalde. Neyseki benim hoşlandığım çocuğun annesi annem ile çok yakındı da ev numaramızı biliyorlardı okula gelmediği günlerde ödev için bizim evi arıyordu :)
        badideasensei
        Tabi hoşlandığım çocuğun , gördüğüm halini sevmiştim, hoşlanma konusu ciddileşince değişmişti. Ama umut ediyorum ki gerçekten iyi biri, yalnızca içindeki insanı tanıması gerek. Aynı sınıfta değildik ,derslerin bitişini ilk defa dört gözle bekler olmuştum. Gelmediği günler Sherlock Holmes edasıyla ortak arkadaşlarımızın ağzını arıyordum. Dyk kurslarını kayıt olup 2. Haftadan asmaya başlayan ben , tek tek ders saatlerini bulup kurs öğretmenlerimi değiştiriyordum ve eksiksiz derslere katılıyordum bbhgghffhgdr daha ne yapayım?
         arasserin
         Ben sınıfın en popüler kızına aşıktım. Yıl sonu gösterisinde birlikte dans edecektik. Takım elbisemi giydim ama nasıl heyecanlıyım. Sonra kız o gün hastalandı. Ben de köşede oturup ağlayarak arkadaşlarımı izlemiştim
          eski_bi_tanidik
          Ben ortaokulda. Ayni sinifta bile degildim hala da o cocugu severek kendimden yteniyirim
           _gizem_
           platoniksen travmadır allaha şükür hiç yaşamadım
            kania_
            Yhaa ewt öle günler var.Böle güzelce hazırlanmıssındır okula gelirsin herkezi bi güzel süzzdükten sonra sewdiğin çocuğu beklersin ama yok.Acaba o anda seni düşünüyomudur.Ama detoksuyu o senii nasıll düşüncek karete müsabakaları çok heyecanlı bende kareteye gidiyodum o anda annanı bile düşünemiyon öle diyim
             mrlawyerkk
             Benim 23 Nisan gösterisi için dans eşim olan kız -büyük olasılıkla dans eşim olduğu için hoşlandığım kız- dans provasının ilk günü gelmemişti okula ben dans eğitmeni ile dans etmek durumunda kalmıştım. Hayatımın ilk hayal kırıklıklarından biriydi. Zor bir durum.
              moon_night
              Okulun manyağının okula gelmediği günler= cennet...
               peripedia
               Benim de böyle bir anım var ama hoşlandığım çocuk sıra arkadaşımdı ve tombik bir tipti onunla aynı sırada oturmak çok zordu gelmediği günler sıramda rahat rahat geniş geniş oturuyordum. O kadar kötü bir durum değildi benim için.
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.