kisacadeniz
    Onedio'da gezerken bugün gördüğüm inanılmaz bir olayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Manisa'da Sabiye Patlar, 7 yıl önce fizik tedavi gördüğü devlet hastanesinde Ş.B. isimli bir kadınla arkadaşlık kuruyor. Tedavileri boyunca arkadaşları devam eden ikiliden Sabriye Patlar, Ş.B.'yi dolandırıcılıkla itham ediyor. 7 yıl boyunca belli miktarla toplamda 1 milyon 400 bin tl borç verdiğini söyleyen Patlar, konu hakkında suç duyurusunda bulunmuş.
    https://onedio.com/haber/hastanede-tanistigi-kadina-7-yilda-1-milyon-400-bin-lira-kaptirdi-ne-zaman-borc-istese-inandim-verdim-966312
    Haberin Devamını Buradan Okuyabilirsiniz
    7 yıl boyunca ailesinden habersiz 14 kez kredi çekmiş teyzemiz. Üstüne 2 tane evini, gelinin bileziklerine kadar her şeyi satmış. Anlamadığım şu, çok yakın bir arkadaşınız olsa bilse kısmi olarak borç vererek geri almadığınızda tekrar borç verir misiniz? Ben vermem açıkçası. 7 yıl sonra cebinden beş kuruş para kalmayınca mı ayılıyorsun bu duruma. Üzüldüm kadına ama insan da 7 yıl boyunca hiç mi sorgulamaz, bunu da garipsiyorum. Siz yakın arkadaşınıza borcunu ödemediği halde tekrar borç öder misiniz?

    Günün En Popüler Başlıkları