tarihe-gecen-adam
    gel zaman git zaman ben bu kiracılarla kafayı bozdum, bu heriflerin yanından ayrılmıyorum. bir gün yanlarına gittim, alüminyum tencerede aşırı salçalı makarna yapmış yiyolardı. billur tuzu tuzluğa koymadan paketin ucundan akıtıyorlardı makarnaya. bak kör olursun aga, yani yemeyi bırak, izlerken kör olursun. 

 yemek sonrası sigaralar içilirken kalfa abi vcd’ye bir tane cd taktı. allahın midesizleri paso garip filmler izliyorlardı, gangbang, zenci, asyalı bir kadına yirmi beş erkek falan filan. gerçi adamlarda haklı, nasıl seçicen?

film bi açıldı, bak çift kişilik yatak kadar totosu olan siyahi bir kadın, yetmiş yaşlarındaki buruk bir ihtiyarla sevişiyor. ya bu olay bu noktaya nasıl geldi yani? yok mu bu işin öpüşmesi filan... 
 ben bunlarla beraber izliyorum filmi, üçünün de suratı pancar gibi olmuş. işsiz olanın şakağından belediye çeşmesi gibi ter akıyor. bak çenesinden yere damlıyor demiyorum, ince bir musluk gibi akıyor diyorum. oda nasıl biliyonuz mu, testosteron akıyor kapı eşiğinin altından. 

 hani tek başıma izlediğim filmdeki büyük penisli adam var ya, hah bu dayınınki de çok küçük. yani aşırı küçük. izlemeye şöyle devam ediyoruz; içerisi kırk sekiz derece ve katalitik sonuna kadar yanıyor, ışık kapalı, tv sesi sonuna kadar kısık, bütün pencereler ve perdeler kapalı, sıfır ses, üst katta yere düşüp yuvarlanan bilye sesi, makarna kokusuna karışmış steroid ve daha bir sürü erkeksi, daha doğrusu abazamsı şey. yani ekranı görmeden biri yüzümüzü izlese dışardan, der ki bunlar 120 days of sodom yada serbian gibi bişe izliyorlar herhalde. gerçi ortam tam o filmleri çekmelik zaten. 

meraklı bekleyişim son bulmadı, çünkü herifler ben varken osbir çekmedi amk. yıllarca penisim küçük diye duvar diplerinde ağladım ben. neyseki iki sene sonra eve internet geldi de, bulabildiğim tüm porno filmlerdeki adamların penis boylarının ortalamasını alarak biraz özgüvenimi yerine getirdim.

    Günün En Popüler Başlıkları