Yurt Dışından Gelindiğinde Havaalanında Hissedilenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Bi kere Atatürk Havalimanı varken çok mutluydum. Havalimanı evimin dibinde, sanki uçakla evime gelmişim gibi bir his yaratıyordu. Ancak oranın da trafiğini düşündükçe içim katılıyordu. Sabih Gökçen'e inmek daha garip tabii, dünyanın öbür ucu. Ayrıca diğerlerine nazaran küçük olması da hep garip hissettirmiştir, iki adımda havalimanı bitiyor. Bir de Sabiha'dan çıkışı var, orda kendimi hep küllükte gibi hissetmişimdir. Yeni havalimanında ise yürüyüşe çıkmışım gibi hissediyorum. Önce uçağım 45 dk yürüyor, sonra ben 45 dk yürüyorum çıkmak için. Kocaman bi koşu parkuru gibi, yanınızdan sürekli uçağına yetişmek isteyen tempolu insanlar geçiyor. Ama hepsinin ortak hissi, o kadar geçirdiğin güzel günleri yine ardında bırakıp gerçek hayata dönme hissi. Gerçeklik hissi.
    kaaninteyzesi
    Ben birtek Erzurum a gidip geliyorum. Lanet fakirlik.
     miller
     medeni bir yerden ülkeden geliyorsanız insanı çok üzen bir his bu ya. şimdi bile içim burkuldu. stockholm'den istanbul'a iner inmez çukara hoş geldiniz yazısıyla karşılamaları lazım. ilk indiğimde valizi aldım ve çıkışa doğru yöneldim yan tarafta bir arap ve yanında 3 tane karısı var bağırıyor onlara. bağırıyor ya insan insana bağırır mı? bağırıyor bu. lanet olsun diye diye başım önde kapıdan geçtim servise binicem oradaki muavin şuradan geçer mi diye soruyorsun yazıyor ya kardeşim diyor. delirtir insanı gerçekten.
      cinayetvaraga
      Tek hissettiğim Free-Shop ta aradığım ürünleri bulma umudu oluyor. Atatürk hava limanınınki küçüktü. Yeni havalimanından hiç çıkmadım. Muhtemelen görkemli bir free shop olmuştur diye umuyorum.
       proffreufd
       Neden geldim diye hüzünlenirim :(
        ninjalargeliyor
        benim koyunum bile başka bakıyor, üzülme diye kendimi teselli ediyorum
         gizemlicikolat
         Geldik gene iyiydik orda hüznü
          fakeulanfake
          7 kasim 2017 amerikadan donuyorum 5 ay kalmisim sabah 5 te kapidan ciktim ve simiiiiiit diye bagiran dayi arapca sesler falan halbuki bi 12 saat once new yorkta takiliyordum jfdkgndggfdlk travma *mk
           samyeli90
           Ama hangi havaalanı olursa olsun o çıkış anı var ya havaalanından insan gerçekten bir garip hissediyor koskoca bir hiçlik ben iki saatte dönüyordum otobüsle evime havaalanından o kadar uzak yani karşımda koskoca bir çimenlik ve otlayan inekler gördüm güzel bir görüntü ama ne kadar ıssız hissettim o an
            arasserin
            Yurt dışından gelebilsek de içimizde geri döndük hüznü olsa keşkee
             efeoeztuerk
             Pişmanlık ve türkce ses kalabaliginin verdigi afallama olabilir mi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.