Yurt Dışından Gelindiğinde Havaalanında Hissedilenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Bi kere Atatürk Havalimanı varken çok mutluydum. Havalimanı evimin dibinde, sanki uçakla evime gelmişim gibi bir his yaratıyordu. Ancak oranın da trafiğini düşündükçe içim katılıyordu. Sabih Gökçen'e inmek daha garip tabii, dünyanın öbür ucu. Ayrıca diğerlerine nazaran küçük olması da hep garip hissettirmiştir, iki adımda havalimanı bitiyor. Bir de Sabiha'dan çıkışı var, orda kendimi hep küllükte gibi hissetmişimdir. Yeni havalimanında ise yürüyüşe çıkmışım gibi hissediyorum. Önce uçağım 45 dk yürüyor, sonra ben 45 dk yürüyorum çıkmak için. Kocaman bi koşu parkuru gibi, yanınızdan sürekli uçağına yetişmek isteyen tempolu insanlar geçiyor. Ama hepsinin ortak hissi, o kadar geçirdiğin güzel günleri yine ardında bırakıp gerçek hayata dönme hissi. Gerçeklik hissi.
    aynenyabencede
    Hiç yurt dışından gelmedim
     kaaninteyzesi
     Ben birtek Erzurum a gidip geliyorum. Lanet fakirlik.
      cinayetvaraga
      Tek hissettiğim Free-Shop ta aradığım ürünleri bulma umudu oluyor. Atatürk hava limanınınki küçüktü. Yeni havalimanından hiç çıkmadım. Muhtemelen görkemli bir free shop olmuştur diye umuyorum.
       _gizem_
       yurt dışına gitmedim şehirler arası gider gelirim ama arabayla
        miller
        medeni bir yerden ülkeden geliyorsanız insanı çok üzen bir his bu ya. şimdi bile içim burkuldu. stockholm'den istanbul'a iner inmez çukara hoş geldiniz yazısıyla karşılamaları lazım. ilk indiğimde valizi aldım ve çıkışa doğru yöneldim yan tarafta bir arap ve yanında 3 tane karısı var bağırıyor onlara. bağırıyor ya insan insana bağırır mı? bağırıyor bu. lanet olsun diye diye başım önde kapıdan geçtim servise binicem oradaki muavin şuradan geçer mi diye soruyorsun yazıyor ya kardeşim diyor. delirtir insanı gerçekten.
         efeoeztuerk
         Pişmanlık ve türkce ses kalabaliginin verdigi afallama olabilir mi
          gizemino
          İstanbul Havaalanına ineniz oldu mu bilmiyorum ama o büyüklük ve karışıklık arasında nereden geldiğinizi bile unutuyorsunuz :(
           ladydisko
           sevgililik dönemimde baya alıştım gerçekten ev hissi veriyordu
            arasserin
            Yurt dışından gelebilsek de içimizde geri döndük hüznü olsa keşkee
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.