Yeni Şarkı Yapmayan Sanatçıların Eski Şarkılarını Dinlemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Demo albümünden önce uzun bir süre yeni şarkı paylaşmamıştı bizimle sevgili Minik Serçe ve ben bu dönemde onun hep eski şarkılarını dinledim. Şimdilerde Gökhan Türkmen için aynı durum söz konusu. Senin eski şarkılarını dinlediğin 'Yıl olmuş 2020 hala bu şarkıyı dinliyorum' dediğin şarkı ve sanatçı kim?
    alper_
    MaNgA
     obiyagmur
     XXXTENTACİON tabiki de ahh beee adam ölünce değerlen diii.. Üzücü ama her dinlediğim de şarkılarını içimi garipsetir dinleyenler like atsınn sayımızı bilelimmm.. (dinlemeyen bu adamın şarkılarını şim di gidip dinlesinn)
      fuckerfukara
      eminem---- lose yourself , mockingbird,till ı collapse, not afraid mobb deep--- shook ones
       zamanyolcusu
       şebnem ferah çoğu şarkısını dinliyorum
        who_am_i
        Haluk levent = Elfida
         sedefartuny
         Ben genelde sevdiğim sanatçıların hep eski şarkılarını dinlerim. Popüler kültür çukuruna düştükleri için birçoğunun son şarkıları hiç hoşuma gitmiyor. İki dakikalık şarkı mı olur ayrıca. Son çıkarılan şarkıların hemen hemen hepsi ikişer dakika.
          atavratfenerbahce
          Funda Arar- Yak Gel
           mrlawyerkk
           Evet müzik piyasasında üretimin durması gerçeği söz konusu. Oldum olası eski şarkılar dinlerim ben ama özellikle radyo dinlerken bu açık ciddi anlamda fark ediliyor.
            peripedia
            Hiç işim olmaz. Üretmiyorsa unuturum. Tamam eski şarkılar güzeldir, anısı olan şarkıları dinlerim ama sevdiğim sanatçıların yeni şarkılarını dinlemek isterim. Duyguların, hislerin, dünyanın değişime şarkılara sirayet etmeli.
             detokssuyu
             Eski şarkılar gerçekten çok daha keyifli. Duygu yoğunluğu olsun, müzikalite olsun bambaşka. Ben uzun zamandır yeni şarkıları dinlemiyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.