Yeni Başlayan İlişkilerde Yapılan Hatalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   İlişkinin ilk birkaç ayında yapılan en büyük hata herhalde her yerde ilişkinin olduğuna dair şov yapmak ve sevgilini her şeyin önüne koyarak yüceltmek bence. Tabii ki canım cicim aylarında sevgilinle çok daha fazla vakit geçirirsin ama her şeyini de sevgilin yapmazsın. Bu konunun en güzel örneği Hakan Altun ve Gonca Vuslateri ilişkisi olabilir. Hakan Altun abimiz yeni bir ilişkiye başladığını ilan eder etmez herkesi takipten çıkmış ve sadece Gonca Vuslateri'ni takip etmeye başlamıştı. Sürekli kendisini sevdiğine dair defalarca paylaşım yapan yerlere göklere sığdıramadığı sevgilisi iddialara göre evlilik gündemde yok tarzında bir hikaye paylaşınca ayrılmışlar. Tabii burada diğer bir hata herhalde ilişki başlar başlamaz hemen evlilik muhabbetine girilmesi. Bence karşındaki insanı bu kadar sıkboğaz etmek ilişkinin sonunu çok erken getiriyor.
    mevsimlerdensnbahar61
    Hatayı bilerek yapmazasın yaptıktan sonra hata olduğunu anlarsın ve bu ilişkiden ilişkiye değişir
     rai1231
     Aç Gözlülük
      nickimdebileolmaz
      Aşırı ilgi bir süre sonra sıkıyor.
       _gizem_
       ilişkim yok olmadı ama bencillik ve ilgisizlik olabilir
        arbi
        Değer verdiğini fazla göstermek
         asit
         daha ikinci günden hadi seni ailemle tanıştırayım diye yemeğe davet edersin, yemekten sonra dışarda sigara içerken ayrılırsın..
          kaaninteyzesi
          evde , altında gri donuyla süt içen erkekler -kızım seni üzerim ben - diyor. Ayrılıyoruz sonra perperişaaan ayaklarımıza kapanıyor. İlişki hiç başlamamış ve bizi kaybetmiş oluyorlar .
           ceviz-agaci
           Sahiplenmek emiklercesine sonra popo üstü dusmek
            4r4r4tboyc4h1t
            her ilişkinin sonunda evlilik beklentisi kurmak bence ilişkide yapılan en büyük hata. tamam sen seviyorsun o seviyor bir insanın ilişkiden beklentisi aşk dışında farklı bir şey olmasın eğer insanın sevme ve sevilme açlığı gideriliyorsa ne mutlu ona
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.