111
7.1.2021
WhatsApp'ın Gizlilik İlkesi Değişimi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hmg
   Yapmamaları gerek bu bizim bilgimiz şirketler ne yapacak? Ayrıca kabul etmeyenin 8 Şubat ta hesabını kapıyıcakmış.
    fuzbing
    beğenmiyosan kullanma
     busrawashere
     benim mesajlarım zaman kaybı
      lutfen-ama
      Mark Zuckerberg den nefret ediyorum ya el attığı her şeyi çirkinleştiriyor.
       676irmak
       ARKADAŞIN YAPTIĞI YAZIM YANLIŞLARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? 1 disslike=sherlock
        palmiye
        Mesajlarım okunmadığı sürece sorun yok. Benim bilgilerimi kim ne yapsın?
         endoplazmikretibirkulum
         AKP döneminde gerçekleşmiştir.
          asit
          sorumluluk gogul piley store ayittir.
           alys
           yakında youtube gibi reklamda izletir bu.
            kania_
            Şimdi ben 👽mın sildiklerim göremicemmi püüü tüküri böyle işin içine
             raselika
             Whatsapp'ın bu konuda güvenilirliği zaten tartışılıyordu. Artık gizlilik falan hak getire. Bir mesaj yazarken, bir fotoğraf göndeririken artık iki kez düşünülmesi gerekiyor her şeyin. Pandemi döneminde çoğu kişi farkında olmayarak kabul etmiş olsa da farkında olanların da zorunluktan kabul edeceği gibi bir gerçek var artık ne yazık ki.
              pillowtalk
              Nude alan ve gönderen tayfanın iki kez düşünmesi gereken bir sözleşmedir. Sextingler sekteye uğrayabilir. Gizlilik falan hak getire zaten. Hayatımız umumi tuvalete döndü bu mesajlaşma uygulamalarıyla.
               rarero
               Ciddi ciddi okunup sonrasında onay verilmesi gereken bir şey mi? Kesinlikle evet ancak tüm haberleşmenin döndüğü ve artık normal mesaj uygulaması haline gelen bir uygulamadan bahsediyoruz. Gencinden yaşlısına herkesin kullandığı tek uygulama olabilir. WhatsApp olmayan bir telefon bulmak artık imkansız. Ancak keşke bu durum bizi yeni uygulamalara yönlendirse. Mesela telegram. İnanılmaz kullanışlı ve gizliliği son derece önemseyen bir uygulama. Mesajları silme, düzelteme, gizlilik ihlali yapıldığında haber verme, kişiye özel ayarlamalar yapma konusunda gerçekten muazzam. Bence yeni uygulamaların önünü açabilir bu gizlilik durumu ancak böyle bir dönemde yani tüm haberleşmenin whatsapp üzerinden döndüğü bir dönemde insanlar zorunluluktan kabul edecekler. Mesela ben de bu noktada etmek zorundayım.
                gulrose2
                Okumadan kabul ettim yaa whatsaap sapıtırsa kakao talka geçerim geçiririm milleti
                 roar
                 WhatsApp üzerinden iş gereği yapılan konuşmalar haricinde herhangi bir konuşma içerisine girmiyorum. Zaten flört/sevgili olaylarına da inanılmaz uzak bir insanım. İşinde gücünde takılan biriyim. Düşünmeden kabul ettim çünkü benlik bir olay olduğunu düşünmüyorum. Tavsiyemdir siz de dikkat edin telefonunuzda yaptığınız işlemlerde.
                  maskoff
                  cidden güle güle watsapp benim gibi düşünen var mı bilmiyorum ama gerek yok. zaten instagram'ı kapatmıştım. şimdi de watsapp'ı kapatırım. mesajlaşmam oldu bitti. alternatif uygulamalara yarar bu karar.
                   gizemlicikolat
                   İki üç arkadaşla dedikodu dışında pekte kullanmıyorum. Dedikodumu öğrenen Markcığım o kişilere bu dedikoduları yetiştirmediği müddetçe çokta sallamıyorum bu şeyleri... Bir de her veri sonsuzlukta zaten kaybolmadığından resmileştirip izin alıyorlar sadece yani zaten bu hep böyleydi diye düşünüyorum.
                    peripedia
                    Yapacak bir şey yok. Ya whatsapp ya onay. 8 Şubat’a kadar mühlet vermişler sağ olsunlar. Whatsapp kullanmaya devam edeceksek onaylayacağız. Bir ürüne para vermiyorsak ürün biziz. Yıllardır verilerimiz işleniyor şimdi de facebook’a facebook’tan da birçok yere satılacak büyük olasılıkla.
                     arasserin
                     Sadece whatsapp değil aslında bütün siteler verilerimizi "bizim onayımızı alarak" kullanıyorlar. İyice pazar malına döndük hayırlısı teknoloji ilerledikçe her şey daha kötü olacak gibi geliyor bana
                      detokssuyu
                      Whatsappa güvenip özel fotoğraf paylaşımında bulunanların gözyaşlarını görüyorum. Social Dilemma belgeselini izledikten sonra hiçbir mecraya güvenim kalmadı. Tüm yazışmalarımda kraliyet dili kullanacağım artık.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.