Üzerinize Yıkılan Bir Suç Var Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Abisi ya da ablası olanlar beni anlayacaklardır. Çocukken üzerimize yıkılan suçlardan bahsediyorum. Ben ailenin tek ve en küçük kızı olduğum için sevgili abilerim ailemizin bana kızmayacaklarını düşündüklerinden işledikleri tüm suçları benim üzerime yıkarlardı. Tüm çocukluğum kendimi anlatmakla, hayır ben yapmadım demekle geçti.
    peripedia
    Olmaz olur mu? Benim de çocukluğumda sıklıkla karşılaştığım bir durumdu. Biraz pısırık bir çocuktum ve bir hayli sessiz. Ailenin tüm çocuklarının yaramazlıkları üzerime kalırdı.
     ladydisko
     ben abla olarak kardeşimin suclarını üstlendim
      me_out_bye
      Küçük çocuktum ama yok. Biraz toto ister benim üzerime suç yıkmak. 😇😌😌. Abla var. 4 yaş büyük. 2 kardeş sadece. Benim hiç kardeşim olmadı abiğ ☹😕😐🤷🏻‍♂️.
       detokssuyu
       Hayatta en korktuğum şeydir iftira. Bunun büyüğü küçüğü de olmaz ayrıca. Çok tepki göstereceğimi bilir herkes ve asla sessiz kalmayacağımı haliyle böyle bir durumun yaşanmasına izin vermem.
        gfb_efe621
        Ya kardeşim 4 yaşında ondan 10 yaş büyüğüm ama yine de bana suç atıyor fırlama.
         who_am_i
         Yok ben yıktım genelde
          libidio
          çok şükür olmadı, başka bahara artık
           sedefartuny
           Küçükken birkaç defa yaşadım. Kuzenlerim sağ olsunlar. Rızamı alarak yapmışlardı o ayrı ama hoş bir durum değil. Bu gibi durumlara ses çıkarmak, baş kaldırmak lazım. Bir kere o sessizliğe alışırsanız devamı gelir diye düşünüyorum.
            mevsimlerdensnbahar61
            Bi gün bilgisayarı bozmuştum 8 yaşlarında falanım o kadar korkmuştum ki kuzenimin üstüne atmıştım suçu ona daha az kızarlar diye ilk vicdanımın sızlayışıydı sanırım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.