Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   İlk olarak sosyal medya bağımlısı erkekleri bu gruba dahil ederek başlıyorum. Bunlardan bir halt olmaz. İkinci olarak ben buyum modunda takılanlar. Bilen bilir ki ben böyleyim diye bir şey yoktur. Ben sana karşı böyleyim diye bir şey vardır. Üçüncü olarak kişisel bakımına yani aslında genel olarak kendine dikkat etmeyen erkekler. Kendine saygısı olmayanın size hiç olmaz. Dördüncü olarak annesine abartılı bir düşkünlüğü olan tipler. İlişkinizin selametini biraz olsun önemsiyorsanız koşarak kaçın.
    kania_
    Çok keko olmasın uzak durun Çok şerefsizde olmasın ayarında lazım ayarsızsa uzak durun Çokta yakışıklı olmasın aslında olsunda çevresi kız kaynıyordur ondan şey ettim.(bide senin dediklerinden)
     _gizem_
     sürekli cinsellik konuşan keko kaba şerefsiz
      -lucy-
      Güvensiz. Keko. Irısıpı çıcığı. Ego yığını. Yeterli bence?
       visnelikapkek
       Erkeklerin hepsi
        minemosynes
        Birazcık bile egosu varsa uzak durun. Kadınlar hakkında çok konuşuyorsa daha da uzak durun çünkü sizleyken bile gözü dışarda olur. Bildiği bir konuda ısrarcı olup ince düşünmeden size bilmişlik taslayarak kırıyorsa direk kaçın...
         berat_redflag
         Zibilyon kez aldatıp affedilmeyince çirkefleşenler
          catherine-earnshaw
          Eski sevgilisini dilinden düşürmeyen, kafa siken erkek Aşırı bencil erkek Merhametsiz ve ahlaksız erkek Kötü öpüşen/sevişen ya da her ikisini de beceremeyen erkek Süper dedikoducu erkek "ben çok canlar yaktım" havasında gezen yalnız kurt erkek Sevgilisi varken karı kızdan gözü düşmeyen erkek Issız adamlar Kadını aşağılayan erkek İlişkinin adını koymaktan korkan erkek Cinsel açıdan doyumsuz, midesiz erkek Aldatmayı normalleştiren erkek Taciz eden, sapık gibi habire yazan erkek Anahtarı -bakmadan etmeden- her kilide sokmuş erkek -sağlığınız birkaç ay sürecek zaman kaybı bir ilişkiden daha değerli- Ortalık bunlarla dolu, bir de böyle olmadığını iddia eden ama işine gelince her türlü kalleşliği yapan erkeklerle...
           asit
           covid+ olanlar..
            bright-wizard
            Şekil A ben. Çok çapkın tipim var 😎
             tsukyomi
             Rase egolu erkeklerden uzak durun deyip geçmektense kategorilere ayırıp bir bir anlatıyor. Rase iyi ve tecrübeli biri. Bu arada cidden ataerkil, egolu ve kıroğlu erkeklerden uzak durun. Gerçi üçü de aynı şey ya neyse.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.