221
22.9.2020
Unutulmayan Komik Ayrılık Anıları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   venussss
   Hepsi o kadar komik geliyor ki şu an asdşlda Bi tanesi trajikomikti hatta. Sevgilim demişti ki sana kısa saç çok yakışır kestirsene falan ben de gidip onu mutlu etmek için saçımı kısa kestirdim. Ertesi gün beni upuzun saçlı bi kızla aldatmıştı :)
    ezgisarikaya
    şimdi düşündüm de en komiği şuydu bence: bundan 3 yıl önce bi sevgilim vardı, yaklaşık 5 ay falan aynı evde yaşamıştık. zaten iş yerinde tanışmıştık öyle 1-2 muhabbet sonra manita müessesine dönüşmüştü. hani derler ya biriyle aynı evde yaşayınca tanırsın diye aynen de öyle oldu... dışardan bakınca muazzam bir tip ama ev yaşamına gelince sayamadığım bir sürü negatiflik... evin her yerinde sigara içmesi mi dersin, kalan yemekleri streçlemeden kaba koymadan öylece dolaba atması mı dersin, ağzını dayayip şişelerden su kola şarap marap ne varsa içmesi mi dersin sayamadığım bi ton şey... en son buna dedim ki şu klozete ayakta işeme. bakın çok basit bir talep klozete ayakta işememek. erkeklerin böyle bi skilli var neden kullanmayalım diceksiniz? neden biliyor musunuz siz ayakta işeyince o sidiğin tamamı o deliğe gitmiyo duvara sıçrıyo klozete sıçrıyo ayaklarınıza sıçrıyo. var da var yani! baktım bu anlamıyor en son bi kere girdi tuvalete ben de dinliyorum. lakır lakır ayakta işedi böyle sidiği resmen o klozeti dövdü dövdü, duvardan duvara çarptı şakır şakır ses geliyor... kan beynime sıçradı lan ne yapabilirim ki. neyse bu çıktı tuvaletten buna sadece dedim ki siktir git bu evden bi daha suratını dahi görmek istemiyorum. bu bi afalladı noldu falan dio dedim siktir git ben sana sebebini sonra anlatçam. gitti ve evi ayırma muhabbetleri dışında bi daha suratını görmedim. olayın özeti şu ayakta işemeyin kopartırlar çükünüzü!
     buneyaa
     en komik olan , kimse ile ayrılacak bir ilişkimin olmaması sanırım? :(
      beddualippa
      Ayrılığın komiği olur mu? Komikse şanslısınız. Bazıları tokat gibidir.
       shikigranbell
       Aldatıldığımı 6 ay sonra öğrenmek
        roxannee-
        Asla unutmam bir gün sevgilimle buluştuk ki daha yeni başlamışız ilişkiye heyecan dorukta. Geldi ben ayrılmak istiyorum diye sebep diyorum yeni bir kadınla tanıştım o senden daha güzel dedi. Açık sözlülüğünden dolayı orada o an olmasa da sonrasında takdir ettim kendisini. Heyyyy gidi koca yürekli adam ne yaptın len hala o kızla mısın ahahaha.
         palmiye
         Var. Barış ayrıl, barış ayrıl yalama etmiştik. Herbir ayrılmışız da diğerinden komikti. En son komple bitti.
          mevsimlerdensnbahar61
          Hepsi o kadar saçma geliyor ki şu an akskdkf
           utumasasiilekayanadam
           Hepsi o kadar komik geliyor ki şu an asdşlda
            benita
            Hepsi o kadar trajikomik geliyor ki şu an...
             rosemary_
             Instagramda 800 küsur kadını takip ediyordu, biraz inceledikten sonra bu kadınları neden takip ediyorsun tavrıyla kavga çıkarmıştım ve oracıkta terk etmiştim. Ertesi gün takip listesini temizlemiş, o kadınları da takipten kaldırdığını görünce barışmıştık. Bendeki aptallık şimdi güldürüyor :)
              badideasensei
              Baktık çevreden gördüğümüz gibi değiliz manyak bir satanist agnostik var karşımda şimdi o nasıl oluyor diyeceksiniz de neyse değişti zaten herkes en iyisi buydu sevdiğini zannetmek bu olsa gerek şimdi yolda grserm nasılsın kardeşim falan derim herhalde sjsjsjsj
               zimbo
               Önce size bir soru sormak istiyorum. Bir erkek bir kadından hoşlanıyorsa onu merak ettiği için herşeyi yapar mı? Yani arar sorar ve konuşmak isterse, ilgi göstermek isterse suçlu mudur? Evet resmen bunun için biraz ilgi göstereyim ondan hoşlandığımı belli edeyim dediğim için, seviyorsam konuşmalıyım dediğim için bir kadından bu kadar koruyucu olma diyerek uzaklastirildim. Kendisi tarafından resmen bu davranışlara devam edersen seninle arkadaş bile kalmam dediğini duydum. Zaten beni bir kere reddettigin için ben seninle arkadaş dahi kalmam diyerek ondan uzaklaşmakta haklı miyim?
                dr.rock
                Başkasına aşık oldum Eskisi tacize boğdu Eskisi yenisini görmedi Yenisi “git kızın gazını al” ayıptır dedi Cafede buluştuk Yenisi 3 masa arkada oturdu Eskisinden özür diledim 2. Kez Eskisi bana “bu kadar basit işte” dedi Elimi sıktı gitti Bence komik
                 pillowtalk
                 Toplanın size best ergenlik anılarımdan birini anlatayım. Kendimi viran bir durumda zannediyordum. Şimdi olsa o kızın yüzüne tükürürüm :D 10 aydır sevgili olduğum daha doğrusu olduğumu zannettiğim salak bir çocuk vardı. Saçma sapan ne yaptığımız da fazlasıyla belirsiz aslında. Sınav zamanı. O ders çalışmıyor pek. Ben dereceye oynayan zeki kız triplerindeyim. Bu sürekli gezelim yok böyle içelim yok böyle kafa dağıtalım modunda falan. Neyse ben başımdan savmaya çalışıyorum çünkü ders de çalışmam gerekiyor. En son artık dedim ki ben bundan ayrılmalıyım çünkü aldatıyor gibi duyumlar da aldım. Dedim ki buluşalım. Kabul etti. Ama nasıl hastayım o gün anlatamam. Geldi bu. Sinemaya gidelim dedi. Dedim ki olmaz bir yemek yiyelim önce. Sonra mesele neyse konuşuruz kafasındayım. Olmaz falan dedi. Dedim eyvallah madem olmaz diyorsun o zaman şimdi konuşayım. Konuştum dedim ayrılmak istiyorum. Bu demesin mi iyi kendin bilirsin ben de zaten sevmiyordum seni diye. Ben bir şok oldum anlatamam. Aç olduğum için de başım döndü o an. Oturdum kaldırıma. Bana ben de ayrılıyorum o zaman senden dedi. Diyorum ki başım dönüyor bana bir su getir kötüyüm şu an. Arkasına bile bakmadan gitti. Yoldan geçen başka bir çocuk sağ olsun yardımcı olmuştu. Ava giderken avlandım yani ben bu hikayede.
                  belizzimaaa
                  Bes aylik iliskinin ardindan seni arkadasim olarak goruyorum ben deyip ayrilmisti. Sad but true
                   sinek_valesi
                   Bilemedim yok sanırım. Komik ayrılıkta ne bilim :(
                    visnelikapkek
                    En yakın arkadaşlarım ve sevgilisi düşünmüşler ve demişler ki "neden en yakın arkadaşlarımız da sevgili olmasın" işte bir süre sonra emellerine ulaştılar. İşin komik yanı o arkadaşımı kırmamak için birlikteyim çocukla. Böyle günler geçti. Sonra bir gün dayanamadım ve "sana bir şey söylemem lazım"dedim. O da bir şey demek istiyormuş. Neyse ayrılmak istediğini söyledi. Cevabım "Allaha şükür" olmuştu. Benim tarafımdan oldukça komik bitmişti ama o baya bir sinir harbi geçirmiş sonradan duyduğuma göre. Bir süre sarhoşken fotoğraf falan attı sonra da koptu gitti. Arkadaşlarımla çok dalgasını geçtik 😂
                     absurdizm
                     Yine aynı şahıs. 1 Nisan'da kankilerine diyoki "bakın şimdi gidip çıkma teklif edecem oda kabul edecek. Sonra şaka diyecegim." Bende bunu duydum. Geldi bu bana işte çıkalım felan diye. Bende dedimki ben seni napayım. Seninle sevgili olacağıma köpeklerle olurum felan. " Şokosona domostom bondo zoton" diyip gitti it. Jfjsjsj
                      starr7
                      Üstünden bi kaç sene geçti çocuk şey demişti çok odunsun ayrılalım MDMCMCMDÖDFMCÖCMX
                       selessq
                       yazmaya üşendim
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.