Unutulmayan Komik Ayrılık Anıları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Hepsi o kadar komik geliyor ki şu an asdşlda Bi tanesi trajikomikti hatta. Sevgilim demişti ki sana kısa saç çok yakışır kestirsene falan ben de gidip onu mutlu etmek için saçımı kısa kestirdim. Ertesi gün beni upuzun saçlı bi kızla aldatmıştı :)
    utumasasiilekayanadam
    Hepsi o kadar komik geliyor ki şu an asdşlda
     benita
     Hepsi o kadar trajikomik geliyor ki şu an...
      mevsimlerdensnbahar61
      Hepsi o kadar saçma geliyor ki şu an akskdkf
       shikigranbell
       Aldatıldığımı 6 ay sonra öğrenmek
        badideasensei
        Baktık çevreden gördüğümüz gibi değiliz manyak bir satanist agnostik var karşımda şimdi o nasıl oluyor diyeceksiniz de neyse değişti zaten herkes en iyisi buydu sevdiğini zannetmek bu olsa gerek şimdi yolda grserm nasılsın kardeşim falan derim herhalde sjsjsjsj
         vsjvsjvsjv000
         Var. Barış ayrıl, barış ayrıl yalama etmiştik. Herbir ayrılmışız da diğerinden komikti. En son komple bitti.
          ezgisarikaya
          şimdi düşündüm de en komiği şuydu bence: bundan 3 yıl önce bi sevgilim vardı, yaklaşık 5 ay falan aynı evde yaşamıştık. zaten iş yerinde tanışmıştık öyle 1-2 muhabbet sonra manita müessesine dönüşmüştü. hani derler ya biriyle aynı evde yaşayınca tanırsın diye aynen de öyle oldu... dışardan bakınca muazzam bir tip ama ev yaşamına gelince sayamadığım bir sürü negatiflik... evin her yerinde sigara içmesi mi dersin, kalan yemekleri streçlemeden kaba koymadan öylece dolaba atması mı dersin, ağzını dayayip şişelerden su kola şarap marap ne varsa içmesi mi dersin sayamadığım bi ton şey... en son buna dedim ki şu klozete ayakta işeme. bakın çok basit bir talep klozete ayakta işememek. erkeklerin böyle bi skilli var neden kullanmayalım diceksiniz? neden biliyor musunuz siz ayakta işeyince o sidiğin tamamı o deliğe gitmiyo duvara sıçrıyo klozete sıçrıyo ayaklarınıza sıçrıyo. var da var yani! baktım bu anlamıyor en son bi kere girdi tuvalete ben de dinliyorum. lakır lakır ayakta işedi böyle sidiği resmen o klozeti dövdü dövdü, duvardan duvara çarptı şakır şakır ses geliyor... kan beynime sıçradı lan ne yapabilirim ki. neyse bu çıktı tuvaletten buna sadece dedim ki siktir git bu evden bi daha suratını dahi görmek istemiyorum. bu bi afalladı noldu falan dio dedim siktir git ben sana sebebini sonra anlatçam. gitti ve evi ayırma muhabbetleri dışında bi daha suratını görmedim. olayın özeti şu ayakta işemeyin kopartırlar çükünüzü!
           rosemary_
           Instagramda 800 küsur kadını takip ediyordu, biraz inceledikten sonra bu kadınları neden takip ediyorsun tavrıyla kavga çıkarmıştım ve oracıkta terk etmiştim. Ertesi gün takip listesini temizlemiş, o kadınları da takipten kaldırdığını görünce barışmıştık. Bendeki aptallık şimdi güldürüyor :)
            dr.rock
            Başkasına aşık oldum Eskisi tacize boğdu Eskisi yenisini görmedi Yenisi “git kızın gazını al” ayıptır dedi Cafede buluştuk Yenisi 3 masa arkada oturdu Eskisinden özür diledim 2. Kez Eskisi bana “bu kadar basit işte” dedi Elimi sıktı gitti Bence komik
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.