Türkiye'deki Otomobil Kullanıcılarının Yaptığı En Sık Hatalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   climax
   Bana sorarsınız en büyük hataları kurallara uymayı acemilik sanmalarıdır. Takip mesafesini koruyorsun, her yerde sinyal veriyorsun, hız limitlerine uyuyorsun, "yol kapanındır" veya "yol verilmez alınır" mantığıyla değil de "geçiş önceliği" mantığı ile hareket ediyorsun, ama acemi damgası yiyorsun. Ben mesela başka insanların hatalarını tolere etmekten sıkıldım. Adam otoyolda makas yapıyor ve rahat geçsin diye ona alan bırakıyorum çünkü ben bırakmasam da oradan geçmeye çalışacak ve benim canımı tehlikeye atacak, biliyorum. Sizlere göre neler? Bir de yeni şoförlere de tavsiye verebiliriz onlar için yararlı olur.
    karolunita-
    Kendileri suçluyken ana avrat küfretmek sayılıyo mu?
     efla_tun
     Kadınlara iyi kullansalr bile küfretmrleri Yeşil yanar yanmaz kornayı s*kmeleri dikkat basmaları demiyorum basmıyorlar çünkü
      deepfrequency
      Acelecilik tamamen. Her şeyden önce sabretmesini bilmiyoruz. Belki de bütün problemlerin çözümü buradadır. Sorunun cevabına gelirsek, bence yapılan en büyük hata; en büyük, en hakiki şoförün kendimiz olduğumuzu düşünmemiz. Asıl bu hataya sürüklüyor.
       moon_night
       Araba kullanmak
        kania_
        Önüne gelene mal gibi korna çalmak
         berat-albayrak-official
         Hız sınırı Yaya geçidi Yayaya yol verme Korna Kullanımı Araba Kullanımı Trafik ışıkları Trafik kuralları Tüm etik olmayan davranışları yapmaları
          asit
          anayola çıkacakken geçiş hakkı onda diye geçmesini bekliyorsun. Sinyal vermeden gelip dibinden yan yola dönüyor. İndirip vites topuzunu g.tüne sokasım geliyor.
           _gizem_
           say say bitmez...
            hknbyrm
            En sık yapılanlar Sinyal vermeme Geçiş üstünlüğüne uymama
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.