Türkiye'de Değeri Bilinmeyen İnsan Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Okuyan, araştıran, sorgulayan, herkese saygı gösteren, toplumu aydınlatan, ileri görüşlü olan, önyargısız olan, herkesi dinleyen, kutuplaşmayan. Liste uzar gider bu özelliklerin değeri kalmadı özellikle taraf olmayan, holiganlaşmayan insanların toplum tarafından değersizleştirildiğini düşünüyorum.
    mehmet_08
    Sorgulayan, karşı çıkan
     zodyakli
     Olgun, sadık, işini düzgün yapan insanlar. Bu tarz insanların kıymeti gerçekten bilinmiyor.
      who_am_i
      İnsanlık denen duygu ve düşüncelere sahip olan bütün insanlar
       sedefartuny
       Trafikte şeridini değiştirmeyen insanlar. Enayi olarak tanımlayanlar var. Evet şerit ihlali yapmadığım için, bu durumu göz önünde bulundurup gideceğim yere 2 saat öncesinden yola çıkan biriyim belki sizin nazarınızda enayiyim ama ne bir cezam ne de bir kazam var bugüne kadar.
        eski_bi_tanidik
        Nazik insanlar
         okadin
         Görselde görmüş olduğumuz Burhan Amca bir istisna tabii ama İstanbul Türkçesi ile konuşmak değeri bilinmeyen bir özellik. Zaten İstanbul Türkçesi ile konuşmayı unutmuş olmamız ve neredeyse diksiyonu, hitabeti düzgün, dili kurallarına uygun konuşan kimsenin kalmamış olması bu yüzden.
          detokssuyu
          Özgüvenli, kendinden emin biri olmak. Ego ve kibir ile karıştırılıyor çoğu zaman. İnsanımızın kendine güvenmesi, kendinden emin olması, bu duygu ile bir şeyler üretebiliyor olması o kadar önemli ki oysa.
           peripedia
           Duygularını bir tarafa bırakıp mantısı ile hareket eden insanlar duygusuzlukla suçlanıyor. Aklını ön plana koyarak hareket etmek değersiz bir özellik haline geldi maalesef.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.