Türk Sinemasının Temel Sorunu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   "Türkiye'de bu izlenir yaa." düşüncesi.
    astrogurl
    Türk olması😒😒
     meyvesebze
     Teknoloji, bütce, izleyici talebi vs vs Birde zoraki espiriler 'Gonya yolundayim gonya' bunu komiklik die filme koyanlar,birde buna gülen izleyiciler var.Fazla soze gerek yok
      cinayetvaraga
      Para kazanma kaygısı. Bütün yaratıcılığın ve sanatın önüne geçiyor. Çünkü gişe canavarı böyle filmleri sevmiyor.
       ulanayca
       evet bazı "vasat" yapımlara laf ediyoruz ama recep ivedik gibi bi filmin de alıcısı var, öyle kitleye böyle yapımlar yani...
        patiklipengui
        İzleyici kitlesinin her b*ktan yapıma aaaa bu harika deyip gitmesi. Bunu gören yapımcıların bu mallar zaten izliyor deyip film çekmesi. Sonuç 8 salonlu bir sinema da 6 salon recep ivedik oynatılıyor. Ha diğer 2 salonda farklı film oynatımasının sebebi ise zorunluluk. Yanini demem o ki gişede ne para yapıyorsa o.
         aynenbileader
         Eskisi gibi genel sorunları ve olayları işleyemiyorlar. Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Türkan Şoray, Şener Şen, Sadri Alışık ve aklınıza gelecek bu gibi oyuncular bize duyguyu, olay örgüsünü, mizahı herşeyi en iyi şekilde anlatabiliyordu. şimdi ise sadece ismi ünlü diye izlediğimiz Türk sineması var.
          necla-kaplan1
          senaryo kıtlığı
           hissi-kablel-vuku
           Türk sinemasının temel sorunu ''durum komedisi'' yaparak aptal güldürmesidir. Arz talep meselesi, recep ivedik milyonlarca kişi tarafından izlenirse tabi ki yol alamayız.
            sardunya
            aslında bağımsız sinemacılara yeterince değer veremediğimizden kaynaklanıyor bu durum. recep ivedik'e 6 kez film çektiren toplum olarak sinemanın değil aslında bizim sorunumuzdur bu.
             seyma_1907
             Sürekli aynı senaryo değişiklik yok bilinenleri karakterleri değiştirip yazabiliyorlar farklı şeyler lazım
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.