Türk Kızlarının Kaba Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel-usta
   Su götürmez gerçektir. Bir yere girerken nezaket gereği kapıyı açıp siz önden buyurun dersiniz. Suratınıza sığır gibi bakıp teşekkür etmezler. Bu özellik aşırı yaygın. Yaygınlaşmaya başlayan bir diğer husus ise dm'den yürüyenleri ifşa etmek. Şükür hiç sanaldan yürümedim hep bana yürüdüler ama başıma gelse fena söverim.
    kania_
    Ben utancımdan dolayı teşekkür edemem kabalığımdan deil.o ifşa işleri olmasa kimse akıllanmaz ve yaptıklarına devam eder
     tsukyomi
     Sen ve nezaket? 5 kilo yağla kız tavlayacak kadar (!), kızlardan milyarlık mont dilenecek kadar, her fırsatta kendi ırkının kadınlarına sövecek kadar nezaket sahibisin evet. Gördüğüm kadarıyla Türk kadınları trollere geçit vermiyor Garavel, ulaşamadığın ciğere kaba/tipsiz/kezban diyorsun sadece, olan bu.
      sezgy
      Bağcılar kekosuna özenen de var.
       sairsel
       Reddedilmiş kişilik kızları karalama kampanyalarına devam ediyor!
        mrsnl33
        Kızlar,bir görüşte senin niyetini anlayıp,ondan teşekkür etmemiştir.Dm'den yürüyenleri de ifşa etmekle çok iyi yapıyorlar.Baska türlü bu kirli zihniyetlerle başa çıkamazlar çünkü.
         gregory_
         Hangi kizlar zarif ve kibar Gargo?? Söyle de kapiyi onlara açalim.
          karolunita
          Öyleyimdir tşkler
           heisenbergdio
           örneğin teşekkür etmeyen kızları şöyle ikiye ayrılıyor bence birincisi cidden kaba olmaları ikincisi tc erkeklerine gülümsemek bile tahrik sayıldığı için artık bütün erkeklerden ümidini kesmeleri
            muzlu-pasta
            Ne zaman kaba olduğumu gordünüz amk
             absurdizm
             biri bana kapıyı açsa teşekkür edip iyi günler dilerim. dmden yürüseler bile anlayışla karşılarım ama yürümenin de bir adabı var yani. arkadaşlar kaba olmayın. güler yüz ve nezaket çok nadide ve ender bir şey.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.