Türk Erkeklerinin Aşırı Abazan Olması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   melisalandn
   Erkeklerimiz çok abazan. Gördüğü her kadına yürüyorlar hatta anonim sitelerde sırf adı kadın adı diye yürüyenlere şahit oldum. Kadının fotoğrafı bile yok,kim olduğu bile belli değil? Bir de sitem ediyorlar selam yazınca engel yiyoruz diye. "O masum selam" bir anda cinselliğe gidiyor acaba sizi bu yüzden engelliyor olabilir miyiz? Ha,ama sizde hiç suç yok kezban yine biz oluyoruz. Üstelik bu abazanlıklarını sadece bize değil yabancı kadınlarada yapıyorlar. Yani global abazan oldular artık. Benim yabancı sitelerden edindiğim arkadaşlarım var hepsi Türk erkeklerinin sapık ve abazan olduğunu söylüyor. E haklılar da. Yabancılar artık erkeklerimizi hintliler ve araplarla bir tutuyor. Ki araplar ve hintliler dünyada bilinen en abazan erkek milletleridir. Yakında onlarıda geçerler bizimkiler. Bu ülkenin bi cinsel eğitime ihtiyacı var diye düşünüyorum. Cidden sıkıldım artık bu durumdan.
    gregory_
    Bütün Türk erkekleri abazansa Türk kadinlari kimlerle yatiyor, aklima takildi öylesine.
     asit
      kitaptakikurt
      are you sex diyen kekolarla aynı kategoriye bizi dahil ettiğin postunu skim.
       takmazuguramatakar1
       Yine boş başlıklar açılmaya başlandı platformda neslinizin tükenmesi dileğiyle hadi hayırlısı..
        moon_night
         bright-wizard
         Erkek sevmem 🙃
          tsukyomi
          Çevrende 80 milyon Türk varsa eyvallah ama bir avuç saçma sapan insan yüzünden milyonlarca insanı zan altında bırakamazsın. O yüzden önce sakin ol, ondan sonra başlık aç. Sonra gözlerimize çamaşır suyu döküyoruz burada.
           lutfen-ama
           Yazdıklarından tek doğru olan kısım abaza değil de abazan yazmış olman. Geri kalan kısımlarda eleştirecek bir şey bile bulamadım. Bunalttınız ama artık yeter yahu.
            horny
            böyle bir algı varsa bu neredeyse gerçeğin ta kendisidir. benim mesaj kutup sırf rahat şeyler yazıyorum diye esenler otogarına dönmüş durumda. eminim genelleme yapma diyen arkadaşlarınki de benimki gibidir. elbette herkesi aynı potaya koymayalım ama nereden bilebiliriz ki. benim normalim artık abazaların bana yazması oldu. durum bu ama olsun inadına istediğim gibi yazıcam.
             kania_
             Yo benim konuştuğum erkekler hiç abaza değil
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.