Türk Erkeklerinin Aşırı Abazan Olması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   melisalandn
   Erkeklerimiz çok abazan. Gördüğü her kadına yürüyorlar hatta anonim sitelerde sırf adı kadın adı diye yürüyenlere şahit oldum. Kadının fotoğrafı bile yok,kim olduğu bile belli değil? Bir de sitem ediyorlar selam yazınca engel yiyoruz diye. "O masum selam" bir anda cinselliğe gidiyor acaba sizi bu yüzden engelliyor olabilir miyiz? Ha,ama sizde hiç suç yok kezban yine biz oluyoruz. Üstelik bu abazanlıklarını sadece bize değil yabancı kadınlarada yapıyorlar. Yani global abazan oldular artık. Benim yabancı sitelerden edindiğim arkadaşlarım var hepsi Türk erkeklerinin sapık ve abazan olduğunu söylüyor. E haklılar da. Yabancılar artık erkeklerimizi hintliler ve araplarla bir tutuyor. Ki araplar ve hintliler dünyada bilinen en abazan erkek milletleridir. Yakında onlarıda geçerler bizimkiler. Bu ülkenin bi cinsel eğitime ihtiyacı var diye düşünüyorum. Cidden sıkıldım artık bu durumdan.
    absurdizm
    Bilmem. Erkeklerle pek konuşmam.
     littlejohn
     Boyle bir algi var evet ama genelleme yapmamak lazim. Ortalama acisindan yuksek bir orana sahip oldugumuzu ben de dusunuyorum ve gercekten bunun etkisi de yasaniliyor. Bir kadina yaklastiginda kadinin gozunde acaba bu da mi abazan dusuncesi beliriyor bu da dogabilecek guzel arkadasliklarin onune gecebiliyor malesef.
      _gizem_
      Yine genelleme...
       moon_night
        takmazuguramatakar1
        Yine boş başlıklar açılmaya başlandı platformda neslinizin tükenmesi dileğiyle hadi hayırlısı..
         vsjvsjvsjv000
         Adaşım slm nbr??
          tsukyomi
          Çevrende 80 milyon Türk varsa eyvallah ama bir avuç saçma sapan insan yüzünden milyonlarca insanı zan altında bırakamazsın. O yüzden önce sakin ol, ondan sonra başlık aç. Sonra gözlerimize çamaşır suyu döküyoruz burada.
           eski_bi_tanidik
           Ilgi alanım değil. Abaza olani da var olmayanı da
            kania_
            Yo benim konuştuğum erkekler hiç abaza değil
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.