Türk Erkeklerinin Aşırı Abazan Olması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   melisalandn
   Erkeklerimiz çok abazan. Gördüğü her kadına yürüyorlar hatta anonim sitelerde sırf adı kadın adı diye yürüyenlere şahit oldum. Kadının fotoğrafı bile yok,kim olduğu bile belli değil? Bir de sitem ediyorlar selam yazınca engel yiyoruz diye. "O masum selam" bir anda cinselliğe gidiyor acaba sizi bu yüzden engelliyor olabilir miyiz? Ha,ama sizde hiç suç yok kezban yine biz oluyoruz. Üstelik bu abazanlıklarını sadece bize değil yabancı kadınlarada yapıyorlar. Yani global abazan oldular artık. Benim yabancı sitelerden edindiğim arkadaşlarım var hepsi Türk erkeklerinin sapık ve abazan olduğunu söylüyor. E haklılar da. Yabancılar artık erkeklerimizi hintliler ve araplarla bir tutuyor. Ki araplar ve hintliler dünyada bilinen en abazan erkek milletleridir. Yakında onlarıda geçerler bizimkiler. Bu ülkenin bi cinsel eğitime ihtiyacı var diye düşünüyorum. Cidden sıkıldım artık bu durumdan.
    absurdizm
    Bilmem. Erkeklerle pek konuşmam.
     littlejohn
     Boyle bir algi var evet ama genelleme yapmamak lazim. Ortalama acisindan yuksek bir orana sahip oldugumuzu ben de dusunuyorum ve gercekten bunun etkisi de yasaniliyor. Bir kadina yaklastiginda kadinin gozunde acaba bu da mi abazan dusuncesi beliriyor bu da dogabilecek guzel arkadasliklarin onune gecebiliyor malesef.
      _gizem_
      Yine genelleme...
       moon_night
        takmazuguramatakar1
        Yine boş başlıklar açılmaya başlandı platformda neslinizin tükenmesi dileğiyle hadi hayırlısı..
         palmiye
         Adaşım slm nbr??
          tsukyomi
          Çevrende 80 milyon Türk varsa eyvallah ama bir avuç saçma sapan insan yüzünden milyonlarca insanı zan altında bırakamazsın. O yüzden önce sakin ol, ondan sonra başlık aç. Sonra gözlerimize çamaşır suyu döküyoruz burada.
           eski_bi_tanidik
           Ilgi alanım değil. Abaza olani da var olmayanı da
            kania_
            Yo benim konuştuğum erkekler hiç abaza değil
             efla_tun
             Genelleme yapmak hoş değil ya konuştuğum çok beyefendi erkeklerde var
              horny
              böyle bir algı varsa bu neredeyse gerçeğin ta kendisidir. benim mesaj kutup sırf rahat şeyler yazıyorum diye esenler otogarına dönmüş durumda. eminim genelleme yapma diyen arkadaşlarınki de benimki gibidir. elbette herkesi aynı potaya koymayalım ama nereden bilebiliriz ki. benim normalim artık abazaların bana yazması oldu. durum bu ama olsun inadına istediğim gibi yazıcam.
               kitaptakikurt
               are you sex diyen kekolarla aynı kategoriye bizi dahil ettiğin postunu skim.
                mrsnl33
                Bir yere kadar haklı olabilirsin ama türk erkekleri diyerek genellemen çok yanlis.Ayrica yazdigin şey tamamen karakter ve kişilikle alakalı.Onun da cinsiyetle alakası yok.Ayrica para karşılığı daha yeni tanıştığı erkeklere mahrem fotoğraflarını gönderen kadınlarda var.Bir günde onunla ilgili başlık ac.
                 bright-wizard
                 Erkek sevmem 🙃
                  lutfen-ama
                  Yazdıklarından tek doğru olan kısım abaza değil de abazan yazmış olman. Geri kalan kısımlarda eleştirecek bir şey bile bulamadım. Bunalttınız ama artık yeter yahu.
                   asit
                    gregory_
                    Bütün Türk erkekleri abazansa Türk kadinlari kimlerle yatiyor, aklima takildi öylesine.
                     yakuza_nihat
                     Sizin yüzünüzden
                      lanbaris
                      Genelleme yapmak biraz haksızlık olabilir, çünkü başlığı açan arkadaşa sorarız o zaman kaç ülkede kaç erkekle tanıştın diye ? Bunun cevabına göre genellemenin haklı olup olmadığına bakarız ama, bir erkek olarak katılıyorum. Bence toplum yapımızla alakalı bi şey. Bi şeyi ne kadar baskılarsan o kadar üste çıkar. Türk erkeği de her ülkenin erkeği, kadını gibi seks seviyor.(Kim sevmez ki ama zaten) Ama çocukken emdiğim meme büyüyünce ayıp oluyor amk... Yani tamam sokakta herkes memesi açık gezsin demiyorum da nasıl baskılıyorsak artık bi memeye aklı gidiyo milletin işte... Kadınların ergenlik dönemleri erkeklerden daha zorlu bi süreç, çok belirgin bazı değişiklikler oluyo,göğüsleri çıkıyo,regl dönemleri başlıyor, bu durumu bi de herkesten saklanması gereken bi şey gibi bi baskı oluşuyo üstünde(yine burda demek istemiyorum ki kanlı pedler havada uçuşsun ama bu doğal bi süreç işte utanılacak bi durum yok) ve bu süreç geçerken hayatının normal akışına devam etmesi de bekleniyor,sınav,okul vs. en sonunda bu dönem bitince kadınlar biz erkeklerden hem mental olarak daha güçlü hem de daha olgun bir birey olarak çıkıyolar. bence. Ama bizim o dönem en büyük derdimiz çükümüz ve çükümüzün çevresindeki kıllar oluyor. Daha buraya bi sürü şey yazarım da hepsi aynı kapıya çıkar bence... yani lisede biyoloji dersinde üreme konusuna gelince yüzü kızaranda var, öküz gibii aaa a*m bu mu diyende var. Eğitim çözer bu işi. Bi başlasak 10 yıla hallederiz... belli bi yaşın üstüne de geçmiş olsun, umarım ellerinle penislerinde ölmezler.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.