Tüm Zamanların En Zor Problemi: Kadınlar Ne İster?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisidiyicem
   Birgün adamın birisi bir şişe bulur içinden de nedense hep o çıkıyor bir cin çıkar. Adamı çarpmak yerine ezik cinimiz derki - sahip dile benden ne dilersen. Adam bildiğin mal olması ve sebebi halende anlaşılamayacak bir nedenle , durdugu noktadan ABD'YE kadar kesintisiz bir otoyol yapmasını ister. Cin bakar adam kafayı kırmış , der "abi ne yaptın. Ben nasıl yapayım onu. Zor iş falan filan, sen başka bişi iste" der. Adamda bunun üzerine "peki tamam aq" der. Cinde "küfür etme lan" der, bunlar bir dalarlar birbirine , neyse olay tatlıya bağlanır. Adam der "o zaman ben kadınları anlamak istiyorum bunu sağla". Cin'ciğim büker boynunu, o güzel gözleri dolu dolu derki, "abi, bu otoban kaç şeritli olsun?" Şu kadınları anlayamadım. Mesela , nerdesin diye sorarsın, benim özgürlüğümü kısıtlama diye kızarlar, sormazsın, sen beni sevmiyorsunki kıskanmıyorsun diye kızarlar. lannnn bu kadınlar ne ister ? varmı anlayan ?
    busrawashere
    tüm insanlar gibi sevgi ve ayrıştırılmamak
     tsukyomi
     'Kadınlar-erkekler ne ister' değil de 'bu kişi ne ister' diye düşünürseniz problem çözülür. Beş parmağın beşi bir değil, milyarlarca insanın aynı şeyi isteyebileceğini düşünmüyorsunuz değil mi? Lütfen düşünmeyin artık.
      cansevim
      hanıma sordum ekmek, yoğurt, 1 kilo havuç ve 2 tane kabartma tozu istedi.
       eefenizz_
       Bilmiyorum ne istiyolar... Bak şimdi bi örn; Ben: Nasılsın? 13:56 O: İyi sen? 14:45 Ben: İyi bende 14:50 O: Keşke hiç yazmasaydın ya. Neyse işin var heralde senin. Yada başka bi kızla konuşuyosun. Ben rahatsız etmiyim seni Efe bb. O sırada ben...; 🤯🥴😵😱😫 Bide güzelsin derim.. "nE alAkA çİrkİnim" derler.. Tamam sen öyle diyosan derim sonra.. "oHA ökÜzSün aMk bB" Vallaha ne istiyolar anlamıyorum yaa pff sjdjdjd
        thetalentedmrripley
        O zaman sen de şu an ülkemin hangi şanslı toprağını güzelliğinle şereflendiriyorsun diye sor
         dr.rock
         Kadınlara erkek duruşuyla kadın tarzı davranın, kafalarını karıştırın, trip atın falan Çok zevkli oluo
          asit
          Aklı başında her insan, saygı gösterir saygı görür.Aksi durumda uzaklaşılması gerekir
           who_am_i
           Az bişe huzur ister
            cinayetvaraga
            sevgi, saygı, sadakat. Ne onlarla ne onlarsız var olabiliriz. Aynı şey onlar için de geçerli. Sevgi ve saygı kurtaracak bizi!
             absurdizm
             Ben sevdiğim kişi beni sevsin istiyom. Ama kimseyi sevmiyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.