Trabzon Emniyeti'nin Mermilerden "Andımız" Yazması Yalnızca Bana mı Garip Geliyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   Bana aşırı garip geldi bu durum. Yani hesap resmi hesap. narkotik suçlar görevini yapmış ve ele geçirdiklerini sosyal medyadan paylaşmış. andımızın kaldırılmasına ben de karşıyım fakat emniyet biriminin bu konuda böyle davranması bana yalnızca garip geldi. danıştay bir karar vermişti sonuçta andımızın kaldırılmasıyla alakalı.
   https://dio.onedio.com/baslik/deistligin-turkiye-de-muslumanlikla-ayni-duzeyde-olmasi-1023313?t=popular&f=all&p=1
   resmi hesap
    littlejohn
    Kardesim siz cekmeyeceksiniz cekenleri yakalayacaksiniz
     lutfen-ama
     Narkotik olmasa iyiydi. Goygoy mezesi olacak iyice konu. 😕
      kania_
      Değişik ve garip aynen
       me_out_bye
       Garip bir şey yok. İnsan düşünen varlıktır çeşit çeşittir kimsenin aynı olması gerekmez. Bunu susturursan? İnsanlıktan çıkar robot olur. Burada bu bir sanat gibi. İşlerini yapıp belgeyi kanıtlarken bu trend ortaya çıkmış. Tabak süslemek gibi. Kanıtları salaş masanın üstünde göstermek yerine güzel dizilmiş fotoları çekilirken. Daha sonra biri ay yıldız şekline getirmiş fotografıni çekmiş. Böyle böyle bu sanata görsel hoşluğa 'mesaja' dönüşmüş. Yani hem görevini icra ediyorlar hemde düşüncelerini aktarıyor bir mesaj veriyor imza atıyor kendinden bir şey katıyor. Çünkü kendisi insan. Sadece yap denileni yapıp yapma denileni yapmayıp yat kalk yaşayamaz. Kendi kararlarında var. Andımızı seviyoruz arkasındayız mesajı verilmiş. Unutmadık unutturmayalım diye tekrar gözlere gösterilip hatırlatılmış. Ben sevdim. Bana uyuyor. Yalnız mermilerden yazılmış olmasını pek begenmedim bende diyebilirim. Orada bir böyle maskülerlik tehdit toksiklik var. O işleride ben sevmem. Anne yazısıda aynı. Garip bir şey yok hatta güzel bence. Löp diye boca edilmiş toplanmış toz olabilirdi masada. Duygusuz bir foto. Ama oraya bir duygu düşünce anlam katmış sevdim. Beyaz olduğu icin ondan hic rahatsiz olmadim neyden yazildiysa yazildi. Aaa bak ismini falancadan yazmişlar diye duşunmem. Bakış açısı* Sen öyle düşünebilirsin. Benim hoşuma gitti. Bende mermilerden rahatsız oldum. Mermi falan sevmem. Mermi ölümcüldür. Tehdittir. Ben hoşluklardan hoşlanırım. Bu kadan. Thats what bizi Ali Ayşe Elif Fadime John Hüseyin yapan şeydir. Herkes kodlandigi gibi yaşasaydı hayatin anlami olmazdi. Ama gel görki bunun için bir düzen kurulu her yerde. Millete bir şeyler ezberletmek. Gosterip egitip hangisi hakkinda ne duşundugunu sormak yerine. Ona şunu duşunmesi gerektigi söylemek? Aptalca işler.
        peripedia
        Öyle ya da böyle bu insanlarında bir görüşleri bir düşünceleri rahatsız oldukları ve ses çıkarmak istedikleri durumlar olabilir. İyi de yapmışlar. Cesur bir hamle.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.