Toplu Taşımada Kitap Okumanın Biraz Şov Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Normalde gayet kitap okuyan biriyim. Yol uzun olunca toplu taşımada yapmayı denedim bunu. Dedim 40 dk kitap okusam harika. Ya sizin hiç mi mideniz bulanmıyor hiç mi kafanız gözleriniz başınız ağrımıyor kardeşim? Bana bu olay biraz şov gibi gelmeye başladı açıkçası. Kendini iyi hissetmek için yapılan bir eylem gibi.
    patavatszmelek
    Aynen güzel şov. Keşke herkes yanındakilerle ya da telefonla "bağıra bağıra konuşmak" yerine, milleti "dikizlemek" yerine, çevresindeki kişileri rahatsız edecek düzeyde kulaklıkla müzik "dinlemek" yerine, hatta ve hatta birilerini "taciz" etmeye çalışmak yerine KİTAP okusa. Hatta bulduğu her boş anında okusa. Bunun şovu nasıl oluyor onu da merak ettim doğrusu. Tabi ki bunu yapan vardır. Fakat herkes mi şovmen? Toplu taşıma da tek başına seyahat ederken genelde okunur kitap. Hiç tanımadığın insanlara şov yaparak da ne kazancı olacak, o da farklı bir mallık düzeyi herhalde.
     yigit-topkara
     "Normalde -gayet- kitap okuyan biriyim" değilsin. Kitap okuyan biri bu kadar düşük bir cümle kurmaz. "Yol uzun olunca toplu taşımada yapmayı denedim bunu. " yapmayı mı denedin bunu? "okumayı" denedin herhalde. "dk" ya takılmak istemiyorum. "Kısaltma" deyip geçiyorum. "Ya sizin hiç mi mideniz bulanmıyor hiç mi kafanız gözleriniz başınız ağrımıyor kardeşim?" "bulanmıyor", "kafanız" ve "gözleriniz" kelimesinden sonra virgül konması gerekiyor. Neden kitap okuduğumuzu anladın mı?
      rarero
      Kitap okumanın nesi şov olsun. Boş boş insanların yüzüne bakacağına vaktini olabilecek en güzel şekilde değerlendiriyorlar ne güzel işte.
       sozdedegilgozde
       Neden şov olsun ki bizim vaktimiz kıymetli. Okuyacak kitabımız çok. Bu sebeple de boş olduğumuz her yerde okuyoruz kitaplarımızı.
        wb-
        herkesin yapması gereken bi şov
         libidio
         Neden şov olsun ki, bununla neyi kanıtlayabilir ki, boş vaktini değerlendiriyor işte
          tarcinkokankaranfiller
          Bence bayağı kaliteli bir şov .
           yesilbisi-dio
           10 saat çalışıyorum. Bir saat metro yolculuğu yapıyorum bu yüzden vaktimi böyle değerlendiriyorum ne şovu ey?
            honeybee
            keşke herkes bu şovu yapsa ben okuyamıyorum çünkü migrenim var ve atağım oluyor, midem bulanıyor yoksa ben de okurdum.
             hayalperestbirii
             lütfen bu güzel şova herkes katılsın
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.