Terk Etmek İstediği Eşi Tarafından Vurulan Nurtaç Canan, Kanıyla Not Bıraktı: 'Beni Ragıp Vurdu, Hakkınızı Helal Edin'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Kendisini terk etmek isteyen eşi Nurtaç Canan’a defalarca kurşun sıkan Ragıp Canan, onu evde ölüme terk etti. Nurtaç Canan acı içinde kıvranarak ölümü beklerken, kanıyla eşinin ismini yere yazdı: “Annem babam hakkınızı helal edin. Beni Ragıp vurdu. Kurtuldum.” Ragıp Canan kaçtıktan sonra oğlunu arayıp “Anneni dövdüm, git bir bak” dedi. Annesinin yanına giden oğlu korkunç manzarayla karşılaştı. Hastaneye kaldırılan Nurtaç Canan’a bacağının kesilebileceği söylendi. Ameliyat başarılı geçti ve bacakları kesilmekten kurtuldu. Ancak Canan artık yürüyemediği gibi bacaklarını kıpırdatamıyor. Hâlâ yakalanamayan eşinin mesaj atarak ve akrabalarına araya sokarak barışmaya çalıştığını söyleyen Canan “O adam yarım bıraktığı işi tamamlamak istiyor” dedi.
    biristeri
    Öncelikle editör arkadaşa teşekkür ediyorum kirliliği önlediği için. Muhtemelen Nurtaç Canan'ın çığlıkları hiçbir işe yaramayacak. Bunu ona yapan ilk fırsatta ölümüne sebep olacak. Umarım o fırsatı hiç yakalayamaz.
     banlananbayan
     Öncelikle editör arkadaşa çok teşekkür ediyorum cahilliği önlediği için. Konuya gelecek olursak şahsi dusuncem bu herif kesinlikle rahat birakmicak kendisini barışmak istemesi falan hikaye. Artık çok sıkıldım bu kadın cinayetlerinden devlet ne zaman el atacak ne zaman hayatları kurtaracak!!!
      ebe_gumeci
      inanamıyorum demek isterdim ama bu ülkedeki vahşet oranı beni asla şaşırtmaz artık
       sozdedegilgozde
       O kadının yaşadığı ruh halini tahmin bile edemiyorum. Çaresizlik içinde ölmeyi beklemek ve ölümü kurtulmak olarak görmek. Ahh kim bilir neler yaşıyorsun senelerdir. Kim bilir neler yaşattılar sana da ölüm senin için kurtuluş oldu. O soğuk kanlılıkla kendi kanınla not bıraktın...
        rarero
        Bu ülkede kadınların canının hiçbir kıymeti hiçbir ehemmiyeti yok gerçekten. Kimbilir neler neler yaşadı senelerce. Aile ve toplum baskısı da var. Yaratan tüm kadınlara güç versin.
         issizmadaaam
         Her gun su yasadigimiz ulkeye de su denk geldigimiz zamana da lanetler yagdiriyorum. Allah belanizi versin. Hayatlarini ellerinden aldiginiz o kadinlarin ruhu yakanizi birakmasin. Tabii sictigimin dunyasi haricinde baska bi dunya varsa
          atavratfenerbahce
          Kan dondurucu bu olaylar artık son bulmalı kadına şiddeti ve bu gibi durumlari yapan kişilerden iki tanesini ibret-i alem olsun diye benzetilmeli abi sinir oluyorum ya
           cinayetvaraga
           Adalet kime çalışıyor kime?? Hırsıza? Hak yiyene? Hakkını savunana? Hak için develte yalvarana mı? Cezaevleri gazeteci, siyasi suçlu, fikir mahkumları ile dolu!! Ne zaman tecelli edecek? Ne zaman birileri bu mazlumların sesini duyacak? Biz daha ne kadar böyle kadınlarımıza yapılan zulümü görecez? Sus sus sus nereye kadar! Yazıktır günahtır! O zaman herkes kendi uargısını mı dağıtsın? İstediğin bu mu çok sevgili t.c.? Yeter be! BIKTIK USANDIK!
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.