Şu Hayatta Kendinizi En Değersiz Hissettiğiniz An Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   junoeclipse
   Dökülün bakalım etekteki taşları...
    vsjvsjvsjv000
    Geçen sene 10 gun üst üste çok yoğun çalışmıştım. Gece gündüz sürekli işteydim. Kumanya da ekmek arası kaşar peynir vardı ve kaldırımda oturup yemiştim. Gecenin bir vakti son otobüsteki insanların bakışı hâlâ gözümün önünde. O an kendimi çok değersiz hissetmiştim.
     busrawashere
     eteğimdeki taşları döktüğüm zaman
      gregory_
      Sadece bir ay önce tanıştığım birinin yanına taşınmak zorunda olduğumu anladığım an.
       mehmet_08
       Kapadokyada da 1 ay çalıştığım otelde aylık 291 euro maaş almam ve balon turunun 150 euro olması Benim binememem ama alman ayı kamyoncu turistin binebilmesi 2.sınıf vatandaş olduğumu anladım
        amakafamiznasiguzel1
        Değer yargılarım yerinde şükür. hissetmedim galiba, hissetiysem de hatırlamıyorum
         redblack
         Değer yargilarimda önce ben, sonra digerleri gelir. O yuzden kendimi degersiz hissetmem
          mevsimlerdensnbahar61
          Zamanla fark ettim ki çokta önemsemediğim bir insanın gözündeki portföyümün bir ehemmiyeti yok önemsediklerim zaten beni bilir hani bi söz var ya ne yaparsan yap karşıdaki insanın algıyacağı kadarsın öyle yani
           thetalentedmrripley
           3,5 yaşındaki kızım akşam çizgi film izliyordu, uyku saati ve tv yi kapatma konusunda tartışma yaşadık. Istediği olmayınca ben anneme gideceğim, anneciiim diye başladı ağlamaya, ama nasıl ağlama annem de annem. Kendimi çöp gibi hissettim, rezil bir durumdu, ne uyuyabildim ne bir şey yiyebildim, dert oldu içime. Bir iki hafta sonra anneleri beni aradı bana fırça çekiyor yok sen çocuklara kural koymuyorsun da, ben uğraşıyorum da bilmem ne. Meğer kızım bunun aynısını annesine de yapıyor, istemediği bir durum olunca ben babama gideceğim, babacıım, canım babam diye basıyormuş feryadı. Keyfim yerine geldi, anneleri bana fırça çektikçe ben gülüyorum. Böyle böyle ikimizi de kullanıyormuş mikrop. Gözlerimin önünde minik bir yılan yetişiyor resmen :)
            okadin
            Zaman zaman bu hisle mücadele etmeye çalışıyorum. Kendi artı ve eksilerimi topladığım ve değerli olup olmadığıma dair sonuç çıkarmaya çalıştığım zamanlar dahi olmuştur. En değersiz hissettiğim an ise üniversitemin ilk günüydü. Herkes gözüme o kadar bilgili, o kadar değerli gelmişti ki küçülmekten bir hal olmuştum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.