Sosyal Medyada Tanıştığınız Biriyle Hayatınızda Neler Paylaştınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ohannesburg
   Evet malum günümüzde artık sosyal medya çok aktif kullanılıyor ve herkes çevresine yeni insanlar katıyor. Sizin sosyal medyada tanıştığınız biri yanda birileriyle ne gibi anınız var ve sosyal medyada tanıştığınız insanlara nasıl yaklaşıyor ne gözle bakıyorsunuz ? Buyrun yorumlara
    horny
    ilk buluşmamızda tatile gitme kararı vermiştik ve bir hafta sonra beraber alanya'ya gitmiştik. çok ama çok eğlenceliydi ve tam zamanında ayrıldık çünkü yavaş yavaş birbirimizin hoşuna gitmeyen huylarını fark etmeye başlamıştık sjssjshs şimdi artık öyle birisiyle tanışıp anlaştığımda hiç gerilmiyorum. bu beş sene önce daha farklıydı benim için ama zaman içerisinde kendim deneyip öğrendim her şeyi.
     moon_night
     Gizem, kania aşklarım nerdesiniz👀☕🍫🎶
      tsukyomi
      Burası sayılırsa buradan örnek vermek istiyorum ben. Üç adam tanıdım ben burada, üçü de hayatımı değiştirdi. Biri ilişkimin mimarıdır, aklımda kalan soruları temize çekip ayıcığıma kavuşturdu beni. Diğeri en kötü zamanlarımda beni eğlendirebilmek için uykularını feda etti. İkisi de burada değil şimdi, dönsenize be laleler. Üçüncüsü zaten hayatımın ilk ikisindedir, karşılıklı içeriz, tüm dertlerimi 'bak şimdi kuzen' diye başlayıp itinayla yok eder. Onun için ne yazsam az kalır, Slavlığına gurban olduğum. Üçüyle de art niyetsiz, goygoy ile tanıştık ve yüzyüze görüştüğümüz arkadaşlarımızdan daha sıkı bağlarımız oldu. Hele şu pandemi bir yavaşlasın, üçünüze de sıkı sıkı sarılacağım beyler, kaçarınız yok :)
       absurdizm
       Kalbimi
        badideasensei
        Fikirlerimi paylaştım.
         bright-wizard
         Bilgi paylaşımı
          kania_
          Çok çok güvendiğim ve bana değer veren kişiye hayatımdaki herşeyi paylaşırım ama sınırlı sayıda şuan çünkü güvenim sarsılıyor
           makeup-alp
           Doğalım her zaman..
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Doğru kişiyi buldum daha ne yapayım. Kısmette varmış ama sanaldan aranmanızı önermem. Yüz yüze gelmeden o iş olmaz. Arkadaş her yerden bulursun zaten. Bir arkadaşa neler söylenirse onlar işte.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.