Sizce Ülkemizde Ezilen Kadınlar mı Yoksa Erkekler mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yusufusludur
   Naçizane fikrim erkeklerin daha fazla ezildiği yönünde kadınlar ne kadar şiddetle ezilerek gündeme geliyor olsada toplum gözlemlendiğinde erkeklerin maruz kaldığı yanlış algılar önyargılar vb. bir çok şey pskolojik olarak erkek toplumunun daha fazla ezilmesine neden oluyor her şey'i geçtim sağolsun kabrak medya erkekleri öyle bir lanse ediyor ki kadınların çoğunluğu erkekleri anmadan çomağı hazırlıyor tabiri caizse erkekleri görünce it görmüş gibi oluyorda çoğu, bu insanların kendilerince yaptığı kuruntu olsa da medyanın bu kadar toplumun dengeleri ile oynayıp taşları yerinden sarsması insanları istemese de tedirgin ediyor az da olsa hak veriyorum ama şuna da kızmıyor değilim azıcık büyük resme bakın yahu siz haberini gördüğünüz her insan için üzülürken kabrak medya bu clickbait'lerden rant sağlıyor tepki göstermeye lafım yok ama duyulan olaylar nedeniyle erkeklerin tümüne düşmanlık beslenmesi oldukça mantıksız şahısların yaptığı yanlışlar topluma mal edilmemeli kabrak medya'nın pençesine düşmeyin bu arada kadına şiddette karşı değilim çünkü şiddetin cinsiyeti olmaz ben şiddete karşıyım
    benita
    Erkekler eziliyor kadınlar katlediliyor
     gregory_
     Insanlar.
      redblack
      Gregory'nin diosuna ek; hayvan, doğa.
       mevsimlerdensnbahar61
       Kimin gücü kime yeterse
        who_am_i
        Erkekler
         muzlu-pasta
         Zayıf olanlar
          me_out_bye
          Kadınlar. -- Ülkemizde diyorsun. İlla metropole günümüzdeki kadinlara bakma. Onlar şansı ayrıcalığı yakalamış olabilir ama genele vur ? Zor yani. Ne hayatlar var. Ben kendimi kıyaslarsam onlara oranla rahatım.
           absurdizm
           Kadınları ruhen ve bedenen ediyorlar. Erkekler çok eziliyor demişsin ama erkekler kadınları ezdikleri için eziliyorlar. Hala adam gibi adamlara saygım sonsuz ama maalesef kurunun yanında yaş da yanıyor.
            esseref
            kadınlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.