Sinemaya Uyarlanmayan Bir Kitabı Uyarlamak İsteseniz Bu Hangisi Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Bir dünya uyarlamamız var. Kimisi efsane oldu kimisi rezil. Ama daha çok fazla kitap var uyarlanmamış, çok sinema var çekilmemiş. Eminim vardır okuduğunuz bilim-kurgu, fantastik, distopik romanlar, hikayeler. Hangisinin uyarlanmasını isterdiniz? Ben Deniz Erbulak romanlarından "Lande" ve "Derindekiler" serisi film olsun isterdim. Bir de Mira Grant'ın "Direniş" serisi olabilir.
    utumasasiilekayanadam
    Zehir ustası Her an ölecekmiş gibi hayatını devam ettiren bir kahramana sahip olması kitaba muazzam bir heyecan, hikayeye ise olağanüstü bir hız katmaktadır ve kesinlikle filmi yapılmalıdır.
     benita
     Yazarın betimlemeleri ve olayları anlatışını seviyorum, Kız Kardeşim İçin filmi de yine bu yazarın kitabından uyarlama ve bence başarılıydı. Ben bu kitabı da izlemek isterdim..
      gregory_
      Oldukça akıcı bir film olabilir.
       tsukyomi
       Frank Schatzing - Sürü. Ekolojik gerilim/bilim kurgu türünde, bilhassa derin deniz meraklıları için epey sürükleyici bir kitap. Okurken hep 'acaba niye filmi çekilmedi şimdiye kadar' dedim. 842 sayfayı iki günde okutan bu kurgu doğru ellerde gişeyi yıkar.
        who_am_i
        Ahmet Ümit=sis ve gece
         nobodyy1
         Stefan Zweig - Bir kadının yaşamından 24 saat. Güzel bi film olurdu
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.