Sevgilisi ile Olan Fotoğraflarını Sosyal Mecralarında Paylaşmayan Beyler Hakkında Ne Düşünmeli?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Sosyal medya kullanmayan haliyle fotoğraf paylaşımında bulunamayan beyleri anlayabilirim ama hem bu kanallara sahip olup hem sevgili ile fotoğraf çekip bunu paylaşmak istememenin ardında hiç iyi bir niyet göremiyorum arkadaşlar. Yok benim sayfamın bir tarzı var, yok ben kimse ile fotoğraf paylaşmıyorum. Geçiniz bunları. Her birinin bir bahane olduğunu düşünüyorum. Sevgilim benimle olan fotoğrafını paylaşsın diye yanıp tutuşmuyorum ama birlikte bir fotoğraf çekmişsek ve sen aktif olarak sosyal mecraları kullanıyorsan. Bir zahmet paylaş.
    vsjvsjvsjv000
    Hiç paylaşmamıştıķ, ne ben ne de o. Birilerine bir şeyler ispat etme çabasında da olmamıştık hiç. Çoğu zaman fotoğraf çekilmeyi bile unuturduk.
     kitaptakikurt
     yedek klübesinde bekliyorsundur haberin yok ondan kimse görmesin diye paylaşmıyordur
      ozymandiase
      Gereksiz fikirlerinizi keşke kendinizde saklasanız. Abi benim sosyal medya hesaplarımda çoğu aile bireyim var. Yani ağızlarına sakız olmak istemediğimden paylaşmıyorum bu kadar zor mu yani bu?
       tsukyomi
       Sevgilimle olan fotoğraflarımı sosyal mecralarda paylaşamıyorum, ailevi bir sıkıntımız var çünkü. Daha anlamadan dinlemeden yargıya varmayın, sonra siz rezil oluyorsunuz.
        lutfen-ama
        Hiçbir şey düşünülmemelidir, geçmiş geçmişte kalmıştır.
         artenemy
         Sevgilisi yoktur,benim gibi :(((
          eflayilmaz
          Herkes ilişkinizi ayan beyan ilan etmek zorunda değil. Herkesi paylaşıp sadece sevgilini paylaşmıyorsa durum biraz sıkıntılı da, içinden gelmediği halde sırf sevgilisi olduğum için fotoğrafımızı paylaşması da samimiyetsizce bence
           gizemino
           ben de çok paylaşmıyorum açıkçası, kişinin karakterine ve sosyal medya kullanımına bağlı
            ilmer
            ahahaha istemezse paylaşamaz ne bu niyet okumalar çok ilginç
             kania_
             Bence sosyal medyadır odur budur boş işler önemli olan akılda tutmaktır.Tamam resim çekilirsin filan galerinde sakla herkese göstererek bişe kazanmıyosun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.