Sevgililer Gününde Yalnız Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   decim_parade
   Sevgililer Gününde Yalnız Olmak sorun mudur yoksa keyif midir? Bunu tartışalım ablalarım ve abilerim. Benim yaşım küçük ben bilmem. Siz yazın tartışalım :D
    patronicee
    Ben yalnızca sevgililer gününde hatırlanacak biri değilim. Çiçekte babandır.
     gregory_
     Sorun ya da keyif durumu yok bunda sadece olasi bir durum, çok da durmamak lazim üzerinde bir gün çabuk geçer.
      catherine-earnshaw
      Bunun hala başlık olması ne kadar enteresan. Sanki hepimiz sevgili sahibiyiz mutluluktan uçuyoruz da azınlık sevgilisizlikten ve mutsuzluktan ağlıyor gibi bir başlık. Hangi yaş grubundan olursa olsun, büyük bir çoğunluk yalnız olmasına rağmen bu tür başlıklar yıllardır insanlara kendilerini yetersiz ve arzulanmaz hissettirmekten başka bir etki yaratmıyor. Sevgililer gününde yalnızlığı normalleştirmenin zamanı geldi de geçmiyor mu?
       asit
       Ben yalnız olacağım inşallah sevgilim de yalnız olur
        tsukyomi
        Kapitalizmin mutlu olduğu gündür, bunun dışında bir nanesi yok bu günün.
         lutfen-ama
         Yalnız olmak senin için sorunsa sorundur, yalnız olmak senin için keyifliyse o zaman keyiftir. Başkalarından önce kendi hislerine bakmanı tavsiye ederim öylesi her türlü keyifli oluyor.
          lara_
          sevgililer gunu saçmalik bence. Herkes kutluo. Bize ozel bi gun olmasini tercih ederim. Bi gün belirleriz sadece bize özel olur en azindan😂
           badideasensei
           Şimdi şunu açık konuşayım ki ben biraz odunum. Diğerleri ile karşılaştırılınca odun sayılırım. Aslında bana güzel duyguların tek bir güne atfedilmesi saçma geliyor . Seven insana her gün 14 Şubat ;ilişki felsefem fkjfndjdnkdj. Yol uzun, hayat karmaşık. Umarım herkesin karşısına yalnızca iyi günlerde da var olmaktansa , en kötü günlerde dahi iyi gelecek kişiler çıkar.
            kania_
            Vallaha bu sewgililer günü bahane insan sewdiğini seviyosa hergün onların günü olmalı
             esrik-akilli
             Sevgililer gününde yalnız olmak diğer günlerde yalnız olmaktan farklı değildir. Yalnız olmak normalde kötü değilse o gün de kötü olmamalıdır. O günün diğer günlerden tek farkı dayatılan, diretilen bir cebindeki parayı isteğin dışında harcama halinin olmasıdır.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.