Sete Dalarak Kaçırılma Sahnesi Çeken Oyuncuyu Kurtaran Amca
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ordu’nun Perşembe ilçesinde çekimlerine devam eden ‘Kuzey Yıldızı’ isimli dizinin setinde kaçırılma sahnesini gerçek sanan 78 yaşındaki Muzaffer Amca kaçırılan oyuncuyu kurtarmış. Başka bir ülkede yaşayamam arkadaşlar, şu tatlişliğe bakın.
    who_am_i
    İnsanlık hala tamamen can vermemiş demek ki
     benita
     Ya bizim insanımız çok güzel gerçekten, sadece coğrafya şartları psikolojimizi bozdu
      detokssuyu
      Güzel şeyler de oluyor canım ülkemde. İhtiyacımız varmış bu gibi keyifli haberlere. Çok iyi geldi. Teşekkürler peripedia. Ne güzel bir Amcasın sen Muzaffer Amca. O pamuk ellerinden öperim.
       mevsimlerdensnbahar61
       Yurdum insanının kalbi güzel kesiminden olan amcaya selam olsun
        me_out_bye
        DemekKI iyi rol yapıyorlarmış. Dede komple yutmuş. 🤔🧐. Vay seni dede. Miroğlu helal sana. Delikanlı dede. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 -- Bastonlu adalet. Beyaz sakallı kahraman. 🤔 Yıllanmış ammmeeee karartamamışlar abisi. Helal dayı.
         sedefartuny
         Mutlu etti, günümü neşelendirdi bu haber. Güzel insanların varlığından haberdar olmak o kadar kıymetli bir şey ki. İçim açıldı valla. Helal sana Muzaffer Amca. Ne varsa sizin jenerasyonda var zaten. Bizler size layık değiliz maalesef. Orada olan ve aman ben karışmayayım, ne yaparlarsa yapsınlar diye düşünen o kadar insan olmuştur ki.
          mrlawyerkk
          Canım Amca, Güzel Amca. Ne çok ihtiyacımız vardı sana bir bilsen. O kalbinin güzelliğini severim senin. Herkes senin kadar çevresine duyarlı olsan ne kadar güzel olur her şey.
           okadin
           Nedense aklıma ilk alzheimer hastası olabileceği geldi. Sette zorluk çıkardığını, ekibe müdahale ettiğini de okudum haberde. Kendime çok kızdım sonra tabii. İnsanların sadece iyi olabileceklerini, birine hiçbir sebep olmaksızın iyilik yapabileceklerini unutmam benim ayıbım. Güzel amcamıza buradan saygılar.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.