Sarhoş Kafasını Seven Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Dün arkadaşlarla canlı müzik dinlemeye gittik sınavlarımız bitmiş her şey güzel dedik önce şişe açtıralım, ama ben sonra kokteyl içmek istedim neyse 1 tane kokteyl içtim bir sorun yok, 2.nsinde ortam güzel tabii şarkılar filan ay beni bir çarptı normalde beni sarhoş etmez, en kötü uykum gelir o kadar. Mekandan ayrılcaz allahım yer ayağımdan kaydı resmen sarhoş oldum eve geldim çıkardım migrenim tuttu bazı insanlar nasıl sarhoş olmayı seviyorlar anlamıyorum, ama sonra öğreniyorum ki kokteyl sahte içkiden yapmışlar bilmediğimiz mekanlarda şişe açmak lazım demek ki
    rafadanlop
    Çok geçmiş olsun öncelikle bu içki olaylarına dikkat etmek lazım. Çok içtiğim zaman sürekli kusuyorum ben de o yüzden çakır keyif olmak daha hoş.
     gregory_
     Bilmedigin yerde bira veya sarap tercih etmeni tavsiye ederim, sise açtirmak da garanti degil hepsini yapabiliyorlar.
      biribizidurdursuncanim
      Ben çok seviyorum ya gerçekten çok farklı kafalara giriyorum hoş oluyor.
       asit
       Çok nadir içiyorum ama içmeye başlayınca midem sökülüp kör kütük sarhoş olana kadar da içerim. Ve ne zaman o hale gelsem iç sesimle 'bir daha böyle içersen ağzına sıçarım asit, yemin et söz ver, tamam içmicem bi daha' gibi kendimle kavga ediyorum..
        fairytale-
        Ayhhh başlığa gel .d ufacık bir şey bile içsem kendimi salarım. Içimden ne geliyorsa yaparım. Evet suçu sarhoşluğuma atarım. Güzel kafadır ya ağlamaktan gözlerim şişer ya da gülme krizine girerim
         tsukyomi
         Her sabah bir bardak Russki olmadan gün leş geçiyor, akşamları da yine Russki'ye ya da biraya kayabiliyorum, maalesef alkole toleransım yüksek lanet olsun. Sarhoştan ziyade çakır keyiflik kısmında kalıyorum genelde. Sarhoşluk inan çekilmiyor, kontrolü kaybetmekten nefret ediyorum.
          sdantart
          Sarhoş olmak , Sarhoş olamamaktan daha kötü değil.
           cinayetvaraga
           çakırlık ile zurnalık arasındaki o keyif iydir. sürekli olmaz tabi ama arada güzel olur şöyle salıp gitmek.
            unlimited0
            Ben bayılıyorum ne yalan söyleyeyim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.