Sana Eşcinsel Cin Musallat Olmuş Diyerek Kalçasını Elletip Öğrencisine Mastürbasyon Yapan Cinci Hoca
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   başlığı okurken bi tövbe çektiniz değil mi? bu nasıl olmuş, nasıl bir hayal dünyan varmış senin cinci hoca.
   https://www.diken.com.tr/masturbasyon-yaptirmakla-suclanan-cinci-hoca-tutuklandi/
   haberin linki
   "Kocaeli’nin Gölcük ilçesine bağlı Hamidiye Mahallesi’nde yaşayan Ömer San isimli ‘cinci hoca’nın bir genci “Sana eşcinsel cin musallat olmuş” diyerek cinsel ilişkiye yönlendirdiği öne sürüldü. Jandarma ifadesine göre San, mağdurdan kendisine dokunmasını istemiş, mağdura mastürbasyon yapmış. Sosyal medya paylaşımlarında, Kuran kursunda çocuklarla çekilmiş fotoğrafları da bulunan Ömer San tutuklanarak cezaevine gönderildi. ‘Sana dört tane cin musallat olmuş, biri eşcinsel’ “Ömer Hoca’yla baş başa kaldığımda bana ‘Bu zamana kadar bir erkekle ilişkiye girdin mi’ dedi ve ardından ‘Sana eşcinsel cin musallat olmuş, bunu görebiliyorum’ dedi. Ardından bana sorular sormaya devam etti. Sohbet ettikçe kız arkadaşımdan muhabbet açıldı. Kız arkadaşımı çok sevdiğimi, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğumuzu anlattım. Ömer Hoca bana ‘Kız arkadaşın çocuk aldırdı mı? O kız sen hayatındayken başka biriyle birlikte olmuş. Bana bunu cinler söyledi. O kızdan en yakın zamanda ayrıl. Başkasının artığıyla sen mi uğraşacaksın’ dedi. O sırada bana dönerek dua okudu, üfledi. Bana ‘Sana dört tane cin musallat olmuş. Bunlardan bir tanesi eşcinsel cin’ dedi. Ömer Hoca’ya bunlardan nasıl kurtulabileceğimi sordum. O da bana ‘Bugün eve gittiğinde mastürbasyon yap. Bunu yaparken de video kaydına al ve bana gönder’ dedi.” İfadesine göre mağdur video kaydını çekip yollamış ancak sırtı dönük olduğu için San kabul etmemiş. ‘4 bin TL’ye ‘aile koruma muskası’ Mağdur, bir gün sonra bu defa arkadaşıyla birlikte San’ın evine gitmiş. San, arkadaşına ‘4 bin TL’ye aile koruma muskası’ hazırladığını söylemiş. ‘Cinler bizi eşcinsel sansın’ Daha sonra San’ın arkadaşını gönderdiğini belirten mağdur şöyle devam etti: “Arkadaşım odadan çıktıktan sonra Ömer Hoca bana ‘Ben de odadan çıkayım. Sen mastürbasyon yap, haz al. Eşcinsel cinler o sırada geliyor’ dedi. Ben ereksiyon olmayınca ‘O zaman benim yanımda mastürbasyon yap. Çünkü ereksiyon olman lazım. O anda eşcinsel cinler geliyor’ dedi.” İfadeye göre San, mağdurdan kendisine dokunmasını istemiş, mağdura mastürbasyon yapmış. Mağdur, San’ın “Cinler bizi eşcinsel sansın”, “Beni kız olarak düşün, kalçalarımı elle”, “Cinleri topluyorum” dediğini ve “Toplanın, toplanın” diye kendi kendine konuştuğunu da anlattı." ulan hakkaten zaman çok kötü.
    peripedia
    Hepsinin de bahanesi aynı sana cin musallat olmuş. Ulan cin sizlerden daha zararsız be iğrenç herifler.
     sairsel
     Bu nasıl bir fantezi dünyası arkadaş yuh artık!
      asit
      Doğru söylemiş musallat olan eşcinsel cin bizzat hocanın kendisi işte. Bu kadar salak olmazsın ya.
       rafadanlop
       Tek kelimeyle iğrenç! Ama kardeşim sen nasıl böyle bir şeye inanıyorsun ya her dediğini yapıyorsun. Eşcinsel cin ne Allah aşkına. Umarım bir daha çıkamaz hapisten.
        sdantart
        Salaklık öğrencide iman etmek aslında bir bilinç ve bir tercih gerektirirken fanatizmden doğan bir zorunluluk hissi yaklşımıyla doğduğu sürece kediciklerde 31 cilerde bitmez bu ülkede
         sdantart
         Fanatizm dediğim olay bu zaten. Sorgusuz sualsiz kabul etmek ben 17 yaşımdan beri agnostiğim ama yinede bilinçli bir şekilde inanan ve o inanca göre yaşayan insanlara saygılı oldum hep ama bu kadar salaklığıda anca körbakan kabul eder burada sorgulama yok kabul ret yok doğruluğun tek ölçüsü hoca bozuntusunun ağzından çıkmış olması ki bence tanrı ile kişi arasına başkasının girmesi bile doğru değil sonuçta her inanan duacı değilmi
          tsukyomi
          Artık cinci hocalarda suç bulmuyorum. Elemanlar bulmuş yağlı kapıyı, hem zevk hem keriz yolma. Yıl olmuş 2021, hala mı cinlerle uğraşıyorsunuz kardeşim? Eşcinsel cin bir de. Hiç mi sorgulamazsınız 'çarpacak kadar güçlü varlıklar videoyla, ellemeyle nasıl gidebilir' diye? Gerçi sorgulasanız ülke cin çarpmışa dönmezdi ya, nys. Kerimcan'ı aç, cinle birlikte oynarsınız.
           fairytale-
           Hoca cinlere dönüp çıkın da bi sikişak, amugakoduklarım dememiş mi?
            mrlawyerkk
            Gerçekten ülkem insanının salaklığına her geçen gün daha şaşırmıyorum. Bu kadar mı akıl tutulması yaşıyorsunuz siz ya. Biri söylüyor biri inanıyor zincirleme akılsızlık.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.