Sağlıklı Beslenmek Neden Bu Kadar Pahalı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Tamam her şey pahalı da sağlıklı beslenmek inanılmaz pahalı değil mi? Sabah kahvaltısını hadi yumurta vs. ile geçiştirdin. Ara öğünde kuruyemiştir, meyvedir. İnanılmaz lüks. Bir meyvenin kilosu en az 15 tl. Kuruyemişe girmiyorum bile. Ara öğün kısmını atlayın. İnek sütü içmek istemeseniz diğer sütler en az 25-30 tl. Atıştırmalık işine girmiyorum. Dışarıda zaten yemek yiyemiyorsunuz. Cidden sağlıklı beslenmek için çok direndim ama artık güçlü kalamıyorum. Abur cubur batağına sürükleniyorum...
    fuzbing
    Geçen göbeğin erimesi lasım spora çok zaman da yok dedim. Tamam abi az sporla halledicez ama ortalama yeme içme masrafın 2-3 bin olacak aylık dedi. Sanırım o anki stresin verdiği terlemeyle göbek möbek kalmadı.
     marvelhulk
     her şey şu an zaten çok pahalı, saglıklı beslenmekle ilgisi yok gibi geldi bana
      abdes_terligi
      sağlıksız beslenmek de pahalı aq bir öğünlük burger menü 45 lira???
       silmarillion
       Green marketin yani yeşil pazarlama okumaları yapınız tavsiye ederim. Sağlıklı beslenmek bir yeşil pazarlama taktiğidir, sağlıklı besin adı altında yüksek maliyetli ürünleri niş bir müşteri kitlesine satmaya çalışır bu tip pazarlamacılar. Lakin şunu unutuyorlar, bu tip bir yönelim tüketime karşıdır ve dolayısıyla da üretimin sonunu getiren de yeşil hareket olacaktır.
        raselika
        Kaliteli olan her şey pahalı bu ülkede.
         rarero
         Sağlıklı beslenmek doğallığı beraberinde getirir ve bir ürün ne kadar doğalsa o kadar pahalıdır. Kapitalist ve şehirleşmiş sistem.
          android_dahaiyi
          organik, ilaçsız ürünler bu kadar pahalıyken tarım ilacına, çeşitli şeylere bulanmış meyve sebzeler neden bu kadar ucuz ben de anlamıyorum
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.