Sağlam Arkadaşım Dediğin Kişinin Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sihirbaz
   bir kere her daim benim arkamda duran insandır zor zamanlarda gerekirse dayak bile yesem yine beni yalnız bırakmayacak birisidir benim için sağlam arkadaşlık sizin peki
    lutfen-ama
    Sağlam arkadaş yoktur varsa da çürütürüz evelallah. 😌
     sdantart
     sağlam olması
      lellu
      Arkadaşım yok 🤷‍♀️
       eliff04
       Güvenilir olması, herşeyimi sorgulamaması, sırrımı tutması, doğal olması, yanında rahat hissedilen kişi olması(canım Hilal'im en sağlam arkadaşım kendisi)
        sedefartuny
        Üçüncü bir kişi ile benim hakkımda iyi ya da kötü konuşmamak benim olmadığım bir mecliste adımın geçmesine izin vermemesi. Benim için bundan başkası değildir sağlam arkadaş.
         anemik
         Her şeyi konuşabildiğim biri 10 senedir, hiçbir zaman yargılamaz ve dinler
          allf0rmia
          çok iyi bir dinleyicidir kendisi. asla ve asla sözümü kesmez, duygularımı hiç bölmez. ezbere konuşmaz mesela, sinirli anımda "biraz sakin mi olsan" gibi daha çok sinirlendiren bir cümle kurmaz. haklı veya haksız olayım farketmez desteğini hissettirir. son olarak da, gönlümü yapmak için yanımda durmaz. ters giden bir şey varsa pışpışlamaya devam etmez, uyandırır.
           leisabrigman
           Dizüstü bilgisayarımdan çevrimiçi olarak çok para kazanıyorum (saatte 60 ila 90 €). İlk ay, 9285 €'luk bir çek aldım, bu çevrimiçi çalışma basit ve anlaşılır, ofise gitmek zorunda değil, bu onun evde çevrimiçi çalışması. Bu noktada bu iş fırsatı tam size göre. Dilerseniz, sadece ekteki sitede deneyin. Sadece aşağıdaki web sitesine gidin ve işinize başlayın... ..........................>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> D­­­o­­uInc­­o­­­­m­e.C­O­M
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.