Ruhu Güzel Olan İnsanların Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pinkypie
   Özellikle şu günlerde çokta ihtiyaç duyduğumuz seçilmiş kişilerdir ruhu güzel insanlar. Çünkü bunları bulmak zordur. Hatta bulduğumuzu sansak dahi bambaşka biri çıkabilirler. Kandırmacalı bir durum söz konusudur yani. Ancak hissedin hissetmeyin. Ola ki böyle bir insan varsa hayatınızın bir köşesinde, yaptığı ufacık bir hareket dahi arkada slow bir jenerik çalmasına, ve kalbinizin mutlu üzgün surat emojisine dönüşmesine sebep olur. Şimdi bunlardan bahsederken bile gönlümüze minik bir ferahlık konacak emin olun. mesela şöyle güzel videolar dönüyor; evsiz bir insana sandviç veriyor biri,sonra başka biri de gelip çok aç olduğunu söylediğinde bu evsiz kişi hiç düşünmeden sandviçini paylaşıyor. Ben bu kişiye gönlü güzel insan derim işte. Peki sizce güzel kalpli insanların özellikleri neler?
    plastickardashian
    insan seçerler, -dürüsttürler ama kalp kırmamak için veya gönül yapmak için yalan da söylerler, -çıkar ilişkilerine göre arkadaş seçmediklerinden kariyere yönelik sosyal network'leri zayıftır, -günümüzün menfaate dayalı, yüzeysel ve genel geçer ilişkilerini anlamlandıramadıkları için topluma adapte olamazlar, -çoğunluğa ayak uyduramadıkları için azınlıktırlar, -bazı coğrafyalarda kendileri gibi insanlara rastlayamadıklarından yalnız kalabilirler.
     lutfen-ama
     Nickleri lutfen-ama 'dır. 🤭
      -lucy-
      Sevgi dolu olmaları... Dürüst olmaları...
       yodainwonderland
       "nerde bir türkü söyleyen görürsen korkma yanina otur çünkü kötü insanlarin türküleri yoktur." neşet ertaş.
        mrsnl33
        Merhametidirler.Dogadaki her canlıyı severler.Karsinsindakini küçük görmezler,her türlü fikre saygilidirlar,kimseyi yargılamazlar.
         kaanin_teyzesi
         Ruhları güzeldir
          tsukyomi
          Var mıdır öyleleri gerçekten? Her insanın içinde bir canavar yatarken hem de?
           luna__
           ruhlarının güzel olması...
            berat_albayrak_
            plasticin dediği tüm özellikler bende var :(
             sairsel
             Şiir yazarlar 😁
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.