Reddedilen Erkeğin Selamı Sabahı Kesmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Selamı sabahı kestiği gibi arkanızdan ileri geri bile konuşabilir. Sizin kötü huylarınız olsun veya olmasın fark etmez sizi başkalarına kötü gösterir. Hiçbir şey bulamazsa bile burnu büyük öz güveni çok yüksek gibi laflar edebilir. bir de üzerine sanki önceden beğenen o değilmiş gibi bide güzel olsa gibi bir şey de diyebilir. Bence böyle konuşursa emin olun çok güzelsiniz. Öz güveniniz eskisinden daha yüksek olabilir :) Aslında ben bu erkeklerde olan egoyu anlamıyorum. İstediği her kadın onunla birlikte olmak zorunda gibi davranıyorlar. Ayrıca o kadının etrafındaki her erkek tehlikeli ve iyi değildir. Tek iyi erkek kendisidir, böyle düşünüyorlar. Bir erkek her zaman başka bir erkeği tehlikeli görür. Bu durumu da anlamıyorum. Tek iyi erkek sen misin? Hepsi kendisi için bunu düşünüyor. Şu ana kadar çevremdeki bir erkek çevremde olan başka erkeğe çok iyi biri demedi. Belki de hem cinslerini iyi bilmelerindendir. Bu oldukça yaşanıyor ve bitmesi gerekiyor artık. Herkes herkesten hoşlanabilir ama hoşlantına karşılık verilmiyorsa da büyük ego problemi yapıp selamı sabahı kesmenin ve yaşanılan şeyleri değersizleştirmenin anlamı yok.
    _gizem_
    evet reddedilmek hoş değil ama buna da kuyruk acısı derler
     karolunita-
     Kesinlikle aşırı doğru ölümden dòndüm bi nasılsın demedi yaa. Bir de her gün aynı derse giriyoruz, bilmiyorsa bile hocalar sorunca öğrenir yani. Biz 4 sene arkadaş kaldık şimdi yaptığına bak p*çin.
      littlejohn
      Selami sabahi kesmesi normal karsilanabilir ama arkandan atip tutmasi yanlir bir davranis. Tipik yenilgiyi hazmedememe durumu
       sairsel
       Selam vermek zorunda değil ama arkadan atıp tutmak delikanlılığa sığmaz!
        kania_
        Aslında bana bişe olsa anında gelir yanıma ama kendine bişe olsa gelip anlatmaz artık nasıl bir kuyruk acısıysa.
         tsukyomi
         Ah lise zamanları. Reddetmiştim bu elemanı ama aynı sınıftaydık tabi. Stajda da gurbet elde bile aynı yere düştük, tam 12 saat birlikte çalışıyoruz. Adam stajın ikinci ayı dedi ki; ''Allah senden razı olsun iyi ki reddetmişsin, hiperaktif köpoğlu''. Hala arar sorar, hala boku gelmiş köpek der aw Ölü Salih'i. Erkek diye bahsedilen cins budur arkadaşlar. O selamı sabahı kesenleri erkek çocuğu kategorisinde değerlendirin. Hani emziği alınınca küsen sümüklü veletler kategorisinde.
          moon_night
          Reddedilme sancısı çekiyodur ablası bırak düzelir sonra
           sadisfekshin
           Reddetmişsin işte napsın efendi gibi dönmüş işine gücüne. Bunun kuyruk acısıyla ne alakası var? Reddedilmesine rağmen gitmeyip devam etse ya rahatsızlık vermiş olacak ya da yedekler listesine yazılan bir yılışık olarak kalacak. Sevmiyorum akbaba modeli erkeği de kadını da. Hani böyle selama sabaha devam edip kızın/erkeğin ilişkisi biter bitmez anı kollayıp yazılan akbabaları diyorum. O yüzden sen istiyor selam sabah o zaman verecek 100 dolar.
            gregory_
            Ne derse desin bos ver.
             mevsimlerdensnbahar61
             Kendi bilir ne diyim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.