Özgüvensiz İnsan Detayları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Aslında her insanın özgüvensiz olduğu konular vardır fakat bazı insanların özgüvensiz olduğu ortak konular vardır bana göre bunlar; -sürekli kendi üzerinden olayları anlatmaya çalışmak. -yaşadığı ilişkinin her anını, instagram, instagram story, whatsupp story vb. yerlerden paylaşmak. -başka insanlarla kendini kıyaslamak -yeni tanıştığı birisiyle göz teması kuramamak -en kötüsüü de duygularını karşı tarafdan anlamasını beklemek. Sizin özgüven eksikliği olarak bulduğunuz başka detaylar var mı?
    imailahorsilahh
    Saçmalamayın, nasıl genelleme bu? özgüven kavramına gelmeden önce, her bireyin karakterinin değişken olduğunu unutuyorsunuz. Bu yazdıkların kişide özgüven eksikliği olduğunun ibaresi değil bana kalırsa, her insan farklıdır. Çok meraklısınız teşhis koymaya, 8milyarın neresini genelliyorsun? Nesini tek düze davranış biçimleri üzerinden değerlendiriyorsun? 5 parmağın 5i bir mi? Hadi...
     vurz
     Bagira bagira konusurlar, herkes onlari dinlesin isterler
      gregory_
      Alınganlık en yorucu özellikleri.
       kania_
       Çekingen ve utangaç olurlar insanların dediklerini çok kafaya takarlar ve bu onlara olumsuz döner. Çok zorbalık görürler. Asla tek kalmak istemezler ama her defasında tek kalırlar. Sewdikleri i kaybetmekten çok korkarlar.
        atakancavdar
        Alakası var mı bilemedim ama bir zamanlar bir flörtüm vardı. Aramız gayet iyiyken birden bire bozuldu. Sonra tartışırken şey demiştim. Eski sevgilinden ne eksiğim var diye sormuştum. Oda bana onun kadar özgüvenin yok demişti.
         ggggggg
         Ben
          a.l.p.o.l.l.o.n
          Genelde bu aileden kaynaklı olur fakat bu karakter meselesidir. Kızsa babayı / erkekse anneyi veya küçüklüğünde karşı cinsten kiminle en çok vakit geçirdiyse rol olarak ondan esinlenir. Karakterinin üzerine yetiştirenden de huylar alınca öz karakter çıkmış olur. İşte bazı huylar alınmadığında kendisini içerisinde daima bilemediği için doğal olarak kendisine de güvenmez. Tipik özgüven eksikliği davranışlarında bulunmuş olur böylelikle. Tedavisi ise birazcık uzun sürelidir. Psikologdan destek almalı ama kendine zarar verecek kadarsa psikiyatriye görünmelidir.
           deodorantsisesi
           Yıkık olurlar Genel de uzak durmak gerekir
            samyeli90
            Ben de de var bu özgüven eksikliği ama hiç birini yapmıyorum genelleme yapmayın sınıflandırmayın insanları böyle
             liliko
             adımı yazsaydınız dkdndn
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.