Oral Seks Partnerler Arasında Ne Kadar Önemlidir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the_original
   Oral seks sürdürülebilir bir cinsel ilişkinin temel aşamalarının en başında gelir. Bazı sosyal platformlarda okuduğum ve yine o platformlardan aldığım mesajlardan ve tabi ki gerçek hayatımda karşılaştığım kadınlardan, erkeklerin büyük bir çoğunluğunun birlikte oldukları kadına oral seks yapmaktan keyif almadıkları ya da bunu layıkıyla yapmadıklarını fark ettim. Genel olarak bu sorunu yaşayan kadınlar hal böyle olduğunda, oral seks konusunda başarılı bir partnerin hayatlarına girdiğinde kendilerini mutlu hissetmeye başlayabiliyor. Cinsel birleşme, yani seks eylemi konusunda çoğu erkek ve kadın olayı bir seviyeye kadar yaşayabiliyor. İyi ya da kötü, kişilere ve yaşananlara göre tartışılır, bu konudaki genel şikayet erkeklerin bencil davranıyor olması ya da kadınların olayı “bitse de gitsek” havasında yaşıyor olması. Bu durumda her iki tarafın da kendisine dönüp bir bakması iyi olur. Ama bir gerçek var ki, o da oral seks konusunda her erkeğin aynı kalitede olmaması. Peki sizin için oral seks partnerler arasında ne kadar önemlidir ve partnerlerinizden oral seks konusunda yeteri kadar haz alabileceğiniz yaklaşım görebiliyor musunuz?
    imailahorsilahh
    Başlık Şairim'in sandım hassahsh
     me_out_bye
     Zevkli bişe aslında olup ama aynı zamanda sanırsam en iğrenç şey olabilir. Bunlar hep heves, merak edildiğinden ya da bornolarda görüldügünden insan fırsat geçince eline denemek istiyor tabi. +Bir sevme sevgi gösterme biçimi olduğundan bunu severek yapmaya atılıyorsunuz ammaaa velakin. Hevesi olan aç olan değilde yaşayıp neyin ne olduğunu bilen pek hevesi kalmayanlar tercih etmeyebilir. Normalde Tanrü güzel ayarlamış her şeyin yeri belli 😅 Bunları insanlar türetmiş yani. Ve takdir edersin ki her yapılan ortaya atılan şeyi yapmaya kalkarsan >.< kötü yani sonun xd Kadında erkekte istemeyebilir. Zorlamamak lazım, hevesli olup ısrar edince çok sevmesede sen mutlu ol diye yapabilir ama pek keyif almaz bu da güzel bir seks değildir. İkinizinde keyif alıp eğlendiğinize mutlu memnun kaldığınıza emin olun. Seksin manası budur gerçek seks budur. Yoksa bir problemi o da keyif alıyorsa ne ala. Ama yine iğrenç bişe olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ağızına işenmeye hazır olsun deneyen arkadaş. Hevesli hevesliyken tahminsiz yakalanıp şok geçirmeyin millete bişe söyleyip kalbinide kırmayın big turnoff olma ihtimali var bunu bilerek yap yapacaksan. 😐 İstemeyenede saygı göster. Hanım kardeşlerde koku veya çeşitli nedenlerden kusabilirler.
      leb
      kırmızı çizgim
       biribizidurdursuncanim
       İnanılmaz önemlidir. Seksin temel yalıdır adeta😂
        threeicedwhiskey
        benim için ' önsevişme'nin ' içinde yer alan bir argüman :D
         sairsel
         Oralın hakkını veremeyen seks yapıyorum demesin lütfen!
          sdantart
          Anal ve vajinalden daha önemli!
           catherine-earnshaw
           Ben çok önem veriyorum ama karşımdaki hiçbir şey yapmadan hizmet bekleyen bir velet gibi davranıyor. İlle de paşamıza yapılacak, efendim neymiş bizden çok zevk suyu geliyormuş sorun yaratıyormuş. Böyleleri kadınları soğutuyor işte. Ben de durur muyum? Başkalarına ilgi duymaya başlıyorum.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.